Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van azokkal akik a hétvégér...

Mi van azokkal akik a hétvégére nem várják?

Figyelt kérdés
Én 15-17.-re nem várom ma teszteltem egy negát!Veletek mi van tesztelt már valaki? Írjatok mert olyan rossz ez a várakozás!
2011. júl. 14. 08:10
1 2
 1/18 anonim válasza:
én mára nem várom,de a teszteléssel még várok
2011. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én szombatra nem várom de előbb bisztos nem tesztelek.Érzel amúgy valamit hasfájás vagy ilyesmit?
2011. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
igazából annyit,hogy jobb oldalon szurkálgat a hasam,de azon kívül semmi biztatót :( Te hogy vagy vele?
2011. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nekem már a has szurka is elmúlt csak a mell dagadás maradt meg!Azt hiszem ha nem jön meg szombatig ellövök egy tesztet!De szerintem megjön!Ti mikor teszteltek? Mindenképpen írjátok meg az eredményt remélem nektek sikerül!
2011. júl. 14. 12:52
 5/18 anonim válasza:
első vagyok..én még várok a teszteléssel jövő hétig,de megírom majd hogy mi volt.
2011. júl. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én is 15-17-re nem várom,inkább legyen 17 az a biztos.nekem is fájnak a melleim,tesztelni még én sem fogok.
2011. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én holnapra nem várom,és teszteltem ma egy negatívat. Pedig megfogadtam,hogy nem csinálom meg hamarabb,mert olyan rossz a csalódás,de nem tudtam várni. Még reménykedem benne hogy nem jön meg,napok óta görcsöl a hasam és mindig olyan érzésem van hogy mindjárt megjön. A jobb mellem teljesen be van durranva még az erek is nagyon látszanak rajta,úgyhogy nem tudom mi van.Egyenlőre várok és drukkolok mindenkinek aki pozitívat szeretne tesztelni.:)

2011. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Utolso, azert az erek a mellben eleg biztatoak! HA nem a melegtol van az ertagulas! Drukkolok! Egyebkent mas tunet? Folyasod van?

En is 15-17re nem varom de Nekem is inkabb 17. A hasam ugy faj, mintha meg akarna jonni. DE szerintem meg is fog. Azert remenykedek..csak mar en is unom a sok sikertelen honapot. Viszont mar kibirom, hogy ne teszteljek!:)-azert mar ez is valami!:)

2011. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, hajra Mindenkinek!!
2011. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én úgy döntöttem szombaton reggel tesztelek egyet! Majd kiderül!(persze ha addig nem jön meg!)Ha valaki tesztel mindenképpen írja meg!
2011. júl. 14. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!