Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik az a póz, amitől...

Melyik az a póz, amitől nagyobb eséllyel teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Fél éve próbálkozunk,de többnyire csak lovagló pózban,mert úgy könnyebben orgazmushoz jutok.Arra gondoltam talán eddig ezért nem jött össze.Tudom,esély így is van,de szeretném ha elmondanátok véleményeteket erről,melyik a legelőnyösebb ha babát szeretnék :)
2011. jún. 24. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kipróbáltunk mindet. És amikor fogat a gyermekünk, 5 perces szex volt az egész, és az ágyon lovaglópózban voltunk:)
2011. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is nagyon nehezen jött össze a baba és sokféle pózban próbáltuk mi is és lám mit eredményezett a "kutyapóz". Van egy csodaszép 1 hónapos kislányunk :)

Sok sikert

2011. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekünk a hagyományos misszionárius pózban jött össze mind a két baba. A mostani terhességemnél minden együttlét után feltett lábakkal vagy gyertyaállásban voltam 20-30 percet. Mondjuk nekem hátrahajló a méhem és ezért volt szükség rá. Meg is lett az eredménye 11 hetes terhes vagyok!

Egy 2 éves és egy 11 hetes magzat anyukája

2011. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hmm..most nem lettem okosabb,lényegében 3 féle póz is elhangzott :D akkor valószínű tök mindegy,akkor jön össze amikor nem számítunk rá.gratulálok a babákhoz és köszönöm a jó kívánságot :)szívesen hallanék még tapasztalatokat ám :)
2011. jún. 24. 16:17
 5/11 A kérdező kommentje:
ja és szerintem a kutyapóz gyakrabban lesz most nálunk,köszi!
2011. jún. 24. 16:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a gratulációt. Mi is azért alkalmaztuk a misszionárius pózt, mert e neten erről írták leginkább, hogy hatásos. Nekünk ez jött be, másoknak más! Én azért szívemből kívánom, hogy összejöjjön Nektek akármilyen pózban is! A lényeg sokat kell tenni az ügy érdekében! :)
2011. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk is a misszionárus póz jött be , már kétszer:))
2011. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hátulról,kutyapózban azonnal összejött:))
2011. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. jún. 25. 13:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a lényeg,hogy a férfi pénisze teljesen behatoljon és a méh szajig spriccelje az összes spermat!Utána már csak egy,két óra és megtortenik a petesejt megtermekenyitese!
2023. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!