Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség ebben az esetben...

Terhesség ebben az esetben mennyi eséllyel lehetséges?

Figyelt kérdés

Tudom tele van már ilyen és hasonló kérdésekkel a GyK. én még is arra szeretnélek kérni ha tudsz normális választ írni oszd meg velem kérlek.


Szóval Június 4 múlt el a menzeszem és 28 naposak a ciklusaim.

Tehát elméletileg pete érésem nem nagyon fordulhatott elő.

Persze a orgazmustól bár mikor felszabadulhat érett pete sejt.

Szóval az történt, hogy tegnap a férjemmel eléggé felelőtlenek voltunk. Rettenetesen egymásnak estünk úgy hogy az óvszer ott volt tőlünk kb 2 méterre mi mégse húztuk fel. Nem élvezett el bennem, miután kivette még vagy másfél 2 percig még "segítenem" kellett neki ahhoz, hogy elélvezzen Ő is.

Még nem szedek gyógyszert mert nem rég állt le a szopizással a kisebbik lányom/ 18 hós/.

Szeretnénk 3. babát de anyagiak miatt ezt inkább pár év múlva.


Szóval a kérdésem tulajdonképpen az lenne mennyi az esély rá hogy babás leszek ettől az "esettől" ?

Vagy inkább az, hogy van e itt olyan aki ilyen körülmények között lett terhes


2011. jún. 6. 07:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Te jó ég! Így vissza olvasva inkább tűnők egy felelőtlen kis kamasznak, mint egy felelősség teljes 25 éves két gyermekes édes anyának! Bocsánat a rossz megfogalmazásért!!
2011. jún. 6. 08:02
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem a mensi vége, hanem az első napja a ciklus kezdete. Tehát 5-6 napos ciklust feltételezve a 6-7. napon voltatok együtt, 10-14. nap a legnagyobb esélyű.

Persze nem lehetetlen, de nem nagy esélye van.

2011. jún. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!

nyugi, szerintem nem estél teherbe.

persze mindig vannak extrém esetek, de szerintem erre az esély most igen csekély.

2011. jún. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Tisztába vagyok vele hogy nem sok esély van rá. Főleg hogy mindig 14-15. napon van pete érésem.

Igazából olyan nők válaszát várom akik hasonló "paraméterek" mellett lettek várandósak.

2011. jún. 6. 08:11
 5/8 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm a válaszod!

Most, hogy kiírtam ezt a kérdést egyre biztosabb vagyok benne, hogy eléggé felesleges volt. Hisz nincs elméletileg pete érésem, ráadásul csak elő váladék juthatott belém.

Így úgy gondolom ha ilyen körülmények mellett még is elindul bennem egy kis élet, akkor ö nagyon meg szeretne születni :D

2011. jún. 6. 08:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolók elmondtak mindent. Én csak azt szeretném mondani, h van szoptatás alatt szedhető fog.gátló is. Azt nem akartad szedni?
2011. jún. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne vedd támadónak a kérdésem. Úgy akartam kérdezni, h Megfontotlásból nem szedted v nem tudtál róla? :)
2011. jún. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A nőgyógyászom azt mondta ö azt sem szereti felírni az anyáknak.

Hogy miért azt nem tudom? Lehet úgy van vele az a leg jobb a babának ha semmi ilyesmit nem kap a tejcsibe, vagy pedig biztosítani akarja a fizetés kiegészítését :P

2011. jún. 6. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!