Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ebből terhesség nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből terhesség nagy eséllyel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A ciklusom 10.napjáén járok,hamarosan peteérésem lesz.A problémám a következő.Pharmatex tablettával védekeztünk,mondtam a páromnak,hogy most mielőtt elmegy,szóljon és és húzza ki.

Nem tette meg.

Előtte már pettingeltünk,szóval ez a második orgazmusa volt,és úgy tudom,hogy akkor már a spermiumok száma is kevesebb.Így,hogy a Pharmatexet használtam(bár most nem tudtam valami miatt nagyon mélyre felhelyezni),és hogy már másodjára ment el,sok esély adható még a teherbeesésnek?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. febr. 16. 08:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hat van eselye.... nem tudom mennyire jelent vedelmet ap harmatex. elvileg kene vedjen de..... a spremiumok lehet hogy eletben maradnak es megvarjak a peteeresed. ha nagyon nagy baj lenne a gyerek inkabb vegyel be 72 orasat.
2010. febr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
MEnj el a nőgyógyászhoz 72 órás tabiért, nekem is hasonló kondíciók mellett fogant a kislányom, csak én a menstruáció utáni 4. napon voltam. Nem tudhatod pontoan, hogy mikor van peteérésed, hacsak nem nézegeted mikroszkóppal, meg ovulációt teszttel, mg a fene tudja még mivel!
2010. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Uh...és Te is használtad a Pharmatexet?:S

Köszönöm az eddigi válaszokat

2010. febr. 16. 09:14
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, akkor próbáltuk ki másodszorra, és szart sem ért. Jó nálunk azért jutott belülre is a cuccból, de ennek elvileg meg kéne ölnie a spermiumokat...

Először mikor kipróbáltuk, akkor még csak szex se nagyon lett a dologból mert annyira mart az a szar!

2010. febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ne haragudj,hogy Téged zargatlak a kérdéseimmel,csak annyit szeretnék még tudni,hogy utána mennyi idő múlva mostad ki magad lent?

Köszönöm,hogy megosztottad az eddigi tapasztalatodat is:)

2010. febr. 16. 09:34
 6/15 anonim ***** válasza:
1,5 éve használom a Pharmatexet és még soha nem estem teherbe mellette, pedig hetente 5-6 alkalommal biztos megtörténhetne. Nyugi! Ha biztosra akarsz menni, legyen még 72 órás tabletta. Ha megfelelően használod, akkor nem lehet gond. Ha valakinél meg allergiás reakciót vált ki (ami ugye előfordulhat - a tájékoztató is figyelmeztet rá), akkor persze, hogy nem használ.
2010. febr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok mind,hogy ilyen kedvesen válaszoltok!És,hogy segítetek.Attól tartottam,hogy majd számos leb'szó szöveget kapok.

És peteéréskor vagy a környékén is használtad?Az a legfőbb baj,hogy annyira mélyre nem tudtam felhelyezni,viszont még abban bízom,hogy mivel a párom másodjára ment el,kevesebb spermiumot tartalmazott...

2010. febr. 16. 09:40
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a spermiumok számában bízol, akkor vedd figyelembe, hogy a terhességhez 1 azaz egy db spermium szükséges és elégséges.
2010. febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindig. A heti 5-6 napot úgy értsd, hogy tényleg minden héten (kivéve mikor épp menstruálok természetesen). Nálam is előfordult, hogy nem annyira mélyre sikerült, ahogy kellett volna, de nem volt belőle gond még.
2010. febr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam és nagyon köszönöm!!!!!
2010. febr. 16. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!