Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ebből terhesség nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből terhesség nagy eséllyel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A ciklusom 10.napjáén járok,hamarosan peteérésem lesz.A problémám a következő.Pharmatex tablettával védekeztünk,mondtam a páromnak,hogy most mielőtt elmegy,szóljon és és húzza ki.

Nem tette meg.

Előtte már pettingeltünk,szóval ez a második orgazmusa volt,és úgy tudom,hogy akkor már a spermiumok száma is kevesebb.Így,hogy a Pharmatexet használtam(bár most nem tudtam valami miatt nagyon mélyre felhelyezni),és hogy már másodjára ment el,sok esély adható még a teherbeesésnek?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. febr. 16. 08:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia, én vagyok aki terhes maradt:)

Arra már nem emlékszem ,de rajta volt a használati útmutatón, és aszerint jártam el, tehát semmiképp nem előbb, mint azt szabad lett volna. Akkor ugyanis nem hatásos. Mondjuk nekem így sem volt, de már mindegy, nem is bánom, csak akkor kaptam frászt egy kissé;)

2010. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
most majd jönnek a nagyokosok, idiotazni, ahogy szoktak. de nekem orvos mondta ( ez remelem, mar eleg ok arra, h elhidd ), h a pharmatex nem biztonsagos. még megszakitással se, nem hogy anelkul. ugyh menj el, és vegyél be 72 oras tabit. nem lesz gond tole, en is vettem mar be. sokan itt ijesztgetik a lanyokat, h attol majd rosszul lesznek, meg nem fog megjonni nekik, pedig inkabb az, mint 1 terhesség.
2010. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

sztem keressetek vmi másik védekezési módot, mert úgy tűnik a párodnak nemnagyon jön be ez a fajta szex h mindig kikell húznia mielőtt elmenne. ami érthető is. képzeld el h amikor neked éppen orgazmusod lenne, a párod kihúzza a péniszét....na?


amúgy sztem 50-50% h terhes vagy e vagy sem. ezt így nehéz megmondani.

2010. febr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
www.orvostudakozo.hu
2010. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Na hamarosan megyek a 72órásért:S

Köszönöm a segítséget mindenkinek!

2010. febr. 16. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!