Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Október óta tervezzük a...

Október óta tervezzük a babát, de még nem jött össze. Mivel azt olvastam, hogy babtervezésnél nem jó diétázni, nem is diétáztam, de feljött 5 kiló. Hogy adjam le?

Figyelt kérdés
Világ életembe fogyókúráztam, mert elég hízékony vagyok.Mivel tudnék fogyni, hogy az ne értson a babaprjekben? 90 napos diéta? Szénhidrátmentesen egyek? H amondjuk napközben ennék ( reggeli ebéd),de este csak gyümölcsöt ennék? Mi lenne a megfelelő? Nem akarnék mondjuk még továbbhízni, hiszen ki tudja mikor jön össze a baba.Mozogni sajnos nincs időm.
2009. márc. 24. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem diétázhatsz legalább kitisztulsz kicsit, de ne kapolalj, s tápanyagdúsan étkezz!!de ha tésztát s szénhidrátot nem eszel sokat akkor attól az még kedvez is a babának
2009. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az baj, hogy mozogni nincs időd, akkor már meg is bukott a diétád. Hidd el, anélkül semmi nem megy. Ha elkezdesz diétázni, akkor lemegy néhány kg, kimegy belőle a víz, de löttyedt maradsz, a bőröd tönkremegy. Valahogy próbálj mozogni. Legalább gyalog járni melóba, vagy biciklivel, nem igaz, h ne legyen hetente 2 x fél órád.
2009. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, mindenkinek más az anyagcseréje, és saját magának kell rájönnie, mi válik be.

Talán kezdhetnéd azzal, hogy este 6-7 után nem eszel semmit (de tényleg max vizet iszol.) Ez egy pár napig nagyon rossz, de agyomor hamar hozzászokik.

Aztán ha kicsit elindult a fogyás és stagnál a súlyod, kezdj el valamilyen mozgást- én step-aerobicra jártam, nekem nagyon bevált. A futás is nagyon jó, csak nem mindenki szereti (én pl.utálom) A lényeg, hogy ne 1 hét után várd az eredményt, mert ahhoz hogytartós legyen, több idő kell.

Sok sikert.

Ja látom, írtad, nincs időd mozogni. Akkor pl a séta is jó, vagy gyorsgyloglás : ne buszozz, pár megállót gyalogolj le gyorsan..., lift helyett lépcső, ilyenek is számítanak .

2009. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az esti gyümölcsevés én úgy hallottam nem jó. Szerintem reggel edd a gyümit, délig csak azt és egyszerre csak egyfajtát. pl holnap almát, holnapután banánt. Délben szénhidrát nélküli ebéd. pl a húshoz ne egyél krumplit, tésztát vagy akár kenyeret. Párolt zöldség viszont jöhet mellé, savanyúság, saláták. Du. 4 körül könnyű uzsi. pl joghurt, kefír, tejtermékek, kenyér nélkül. Utána pedig már csak vizet igyál.

Nekem ez a diéta mindig beválik, én is nagyon hízékony vagyok. Folyamatosan jóllakotság érzésed van tőle, mert nem kell a mennyiségeket úgy megszorítani mint pl ha is szénhidrátot ennél.

A tornázást én is utálom, de minden alkalmat kihasználtam, hogy pl gyorsabb tempóban sétáljak vagy este kb 15 percig a szőnyegen, ágyban emelgessem a lábam, combizom, fenékizom gyakorlatok miatt.

Tulajdonképpen ez egy egészséges táplálkozás, így nem ártasz a megfoganó babának sem.

2009. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!