Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet valami baj? Erre az...

Lehet valami baj? Erre az évre tervezzük a babát!

Figyelt kérdés

A menstruációmmal gondok vannak azóta amióta fogamzásgátlót szedek.Szinte egyik sem vált be.Köztes vérzések szinte két-három havonta voltak,gyógyszer mellett.Most Belarát szedek,de ezzel is voltak gondok.Az orvosom azt mondta hozzá kell szokni a szervezetemnek.Nem akarok már váltani,mert eddig legalább vagy öt félét kipróbáltam.eddig ez a legmegbízhatóbb,de ez sem tökéletes.Ennél is vannak időnként köztes vérzések,és rengeteg vér távozik,ilyenkor vérzéscsillapítót szedek.

Szerintetek lehet gond a gyermekvállalásnál emiatt?Minden vágyam egy kisbaba,és félek hogy emiatt esetleg nem sikerülne.Az orvosom azt mondta nem lesz semmi gond a későbbiekben,de én ennek ellenére aggódom.Vagy csak túlparázom a dolgokat?Szerintetek?


2011. jan. 4. 05:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint ha ennyi féle gyógyszer nem vált be, akkor más módszert kéne használnod. Egyik ismerősöm pl. hüvelygyűrűt használ, nagyon elégedett vele.

Amúgy gyógyszer nélkül milyen volt a ciklusod? Mert ha előtte nem volt vele gond, akkor valószínűleg ha abbahagyod a baba miatt, akkor sem lesz baj.

2011. jan. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A gyógyszer előtt,mindig napra pontosan megjött,esetleg egy-két napot csúszott,de az nagyon ritkán volt.

Kérdeztem a nőgyógyászomat hogy esetleg mást próbáljak e ki,mert hallottam injekcióról,spirálról,és más ilyen fogamzásgátlókról,de egyiket sem javasolja.Azt mondta mivel még nem szültem,így maradjunk egyenlőre a gyógyszernél.

2011. jan. 4. 07:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Létezik óvszer is:)
2011. jan. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg jó fogamzásgátló van, csak a spirált nem használják a még nem szült nők. A hüvelygyűrűtől az óvszeren át a spermicidzselés pesszáriumig biztosan találnál olyat, ami beválik. Én se szednék fog.gátlót ha gondot okoz.
2011. jan. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az óvszert nem szeretjük,idegenkedünk is tőle kicsit,és lehet nekem nem jó a felfogásom,de én cikinek érezném hogy a párom 35 évesen óvszerezik.
2011. jan. 4. 07:57
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet jobban kellene erőltetnem a nőgyógyásznál ezt a váltást,nehogy tényleg valami baj legyen a gyerekvállalásnál.
2011. jan. 4. 07:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Hű, a férjem 32 éves, de még nem tudja, hogy ciki volt, amikor évekig óvszert használtunk. :D Nemrég hagytuk abba, mert babát szeretnénk. Nem gondolom, hogy a férjednek ciki, hogy rendben legyen az egészséged. Az enyémnek szerencsére nem volt az.
2011. jan. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem akartam megbántani az óvszert használókat!Mi egyszerűen nem szeretjük,és a párom is már jó pár éve nem használt.

De lehet ez lesz a megoldás.

2011. jan. 4. 08:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Dehogy bántottál, csak próbáltam elviccelni. :)

Figy, ha nem akarjátok, a hüvelygyűrű se jó?

[link]

2011. jan. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ez jónak tűnik,meg is kérdem majd az orvost hogy ezt lehet e.

Köszönöm mindenki válaszát!

2011. jan. 4. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!