Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a teendő ilyenkor?

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
16vagyok, és 6hetes terhes..szüleim nemtudják..
2011. jún. 14. 13:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

13:47 vagyok

16 ot akartam írni!

2011. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Több lehetőséged is van, de a szüleidet mindenképpen be kell avatni, mert még kis korú vagy, és gondolom nem vagytok házasok...


Jó ha tudsz róla, hogy létezik olyan alapítvány, amelyik konkrétan ezzel foglalkozik, hogy olyan (fiatal vagy kevésbé fiatal) anyák gyermekeit, akik nem tudnak a felnevelésre vállalkozni örökbe adják olyan pároknak, akik hiába várnak a gyermekáldásra.


Két barátnőméknek is így "lett gyerekük". Ha nem tudjátok megtartani, akkor érdemes ezen elgondolkoznod, hiszen 9 hónap múlva újra "szabad vagy", és nem szárad a lelkeden egész életedben egy gyermek élete, továbbá boldoggá teszed a kisbabát, akit egész biztosan szeretetben nevelnek fel, és a leendő szülő párost, akik mindennél jobban vágynak egy kisbabára.


Remélem sikerül majd jól dönteni!

2011. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

igen képzeld én el tudnám úgy tartani a gyerekemet!

egy az nekem csak anyukám van páromnak is és el se tudnánk tőlük várni hogy ők neveljék!nem minden fiatal nő azért szül gyereket hogy a nagyszülők neveljék fel!

2011. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
13:57..arra nemgondolsz hogy a terhesség ideje alatt hozzámnő a gyermekem???mi az hogy "újra szabad leszek"?ez baromság..:/
2011. jún. 14. 14:09
 15/32 anonim ***** válasza:
51%

13:57


Meghiszem azt, hogy hozzád nő. Nekem is van két gyermekem... Természetesen ha fel tudjátok nevelni, akkor az a legjobb. Én azt írtam ezt a lehetőséget, mert jobb, mint egy abortusz.

2011. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
*azért írtam, bocs
2011. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

azt kérdezted mi a teendő ilyenkor!

ő csak mondott egy lehetőséget!

2011. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
a teendő alatt a szülőket értettem..hogy hogyan oldjuk meg,illetve hogyan mondjam el nekik.
2011. jún. 14. 14:25
 19/32 anonim ***** válasza:

szia 19 éves vagyo klehet terhes, odaálsz a szüleidhez és megmondod hogy anyu terhes vagyok, mi úgy gondoltuk hogy megszeretnénk tartani vagy mi úgy gondoltuk hogy nem szeretnénk megtartani. ennyi


Ne pontozzatok le mert mi védekeztünk és lehet úgy csúszott be a baba

2011. jún. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
37%
Egy baba nem arról szól hogy :jaj de aranyos, vehetek édes kis ruhákat és stb... mert te ezt látod. Nagyon nem könnyű egy babát tisztességesen felnevelni, kemény munka!
2011. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!