Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek és hogyan alakult a...

Kinek és hogyan alakult a teherbeesés laparoszkópia és HSG után?

Figyelt kérdés

Nekem jövő héten csütörtökön lesz mindkettő egyszerre.Kicsit félek,mert még nem műtöttek soha (kórházban sem igen jártam.)

Azért vizsgálnak ki,mert már jó 1,5 éve nem esem teherbe (PCOs vagyok).Nem használt sem a Closty,sem az injekciókúra.


Volt esetleg valaki hasonló szituációban?


2011. jún. 11. 09:16
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Ezek után már én is csak a legjobbakban bízom!Örülök,hogy a negatív példák mellett jócskán akad pozitív is.

Kíváncsi leszek,hogy nekem mikor lesz ovum (remélem lesz) és hogy észre fogom-e venni.A hőmet mérem minden reggel.

2011. jún. 23. 14:04
 22/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Vegyél ovu tesztet az tuti mutatja mikor van ovud!Tesz-vesz vagy vatera ahol nagyon jó áron lehet venni és teljesen jól működik!!!

A hőmérőzés is jó csak sajna utólag mutatja az ovu idejét és nagyon sok külső tényező változtathat az eredményen!

Kívánok neked mielőbbi sikert baba téren!!!

2011. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
De jó lenne tudni, azóta kinek hogy sikerült a baba!!!???
2013. febr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,sikerült azóta a baba?
2013. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Zsöff85 ***** válasza:
Ha valaki pcos akkor nem clostyt kell szedni, hanem 160 gr ch diétát csinálni, sportolni és myo-inzitolt szedni, meg barátcserjét...
2017. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!