Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek az első baba rögtön...

Akinek az első baba rögtön jött, az hogyan éli meg hogy a második nem akar? Már lassan 2 éve próbálkozunk.

Figyelt kérdés
Kezdek elsárkányosodni...
2011. jún. 9. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló a problémám! Azzal ellentétben hogy nekem az elsővel is két év után lettem terhes a másodikkal meg már egy éve próbálkozunk és még semmi! Énis már kezdek kétségbeesni! Főleg mivel a lányom már elég nagy 5 éves és már szeretne kis tesót!Voltam már orvosnál de mivel már van egy mindig azt mondják hogy legyek türelmes!Könnyű mondani!
2011. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első,2006-ban az első próbálkozós hónapban megfogant.Januártól szeretnénk kistestvért neki,márciusban lettem terhes,de sajnos elment...Leleteim rendben vannak,egészségügyi oka nincs a történteknek.Szóval,nem tudom..
2011. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is így vagyok. 2006-ban spontán lettem terhes (nem volt tervezett), most már lassan 8 hónapja próbálkozunk a kistesóval, de nem akar jönni. Fiam 4 éves és szinte minden nap kérdi, hogy neki mikor lesz tesója. Lassan már nem tudok neki mit mondani. :(
2011. jún. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi már két és fél éve próbálkoztunk(voltunk meddőségin is,férjemet is vizsgálták,mind a ketten egészségesek vagyunk,tehát nem találtak semmit),ezek után megbeszéltük hogy akkor nem lesz kistesó,nem is görcsöltem rajta tovább.Két hónap múlva kimaradt a menstruációm,pozitív lett a tesztem:-)Azóta már a harmadik is meg lett:-)
2011. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!