Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek hihetek a medi-lab...

Szerintetek hihetek a medi-lab tesztnek?

Figyelt kérdés

Most csináltam 1-et és ahogy ment fel a vizelet rögtön kijött a teszt csík de nem olyan erős mint a kontról.

1hét késés után nem kellene erősebbnek lenni-e??


2011. jún. 8. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha halvány, nem vagyunk gépek, hogy már illene erősnek lennie pontosan 1 hét késés után!! Próbálj ki egy másik fajta tesztet is, mondjuk a Clearbluet!
2011. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2011. jún. 8. 18:08
 3/17 anonim ***** válasza:
A Clearblu nekem sem hazudott meg sosem, eddig ketszer kerdeztem meg :-)
2011. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bocs, egy e betu lemaradt.
2011. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hihetsz neki, nekem sem hazudott 1 hetes késés után. Akkor én is délután csináltam és nyilván világosabb volt a tezt csík, mert hígabb is volt a vizelet. De rögtön kijött és ez a lényeg, nem a teszt márkája. Gratulálok, vigyázz magatokra:)
2011. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen :)
2011. jún. 8. 19:42
 7/17 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík!!! Csinálj majd egy másik tesztet reggeli első vizeletből és az tuti erősebb csík lesz! Gratulálok!!!! :))
2011. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
szia csinálj másikfajta tesztet is reggeli első pisiből. Gratulálok mert a halvány csík is csík :)
2011. jún. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem ijesztgetni akarlak, de a Medi-lab nagyon rossz teszt. Két barátnőmet is verte már át!

Lehet,hogy baba, de inkább csinálj másfajtát!

2011. jún. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy nagy tesztelő de a Medi labot speciel már próbáltam és pozi lett amikor nem is volt baba. :(
2011. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!