Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek a facelle tesztnek?

Hihetek a facelle tesztnek?

Figyelt kérdés

22,,23,,és ma a 24. napon csináltam tesztet minden nap erősebb a mai a legerősebb de halvány. Holnap ,holnaputánra nem várom.

[link]

Megnéznétek a görbémet?

két hónapja folsavat is szedek.


2011. jún. 2. 06:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia:)

Nem ismerem a tesztet, de hihestz szerintem, a halvány pozi is pozi:)

2011. jún. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hihetsz*
2011. jún. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
csak azért hihetetlen,mert a pé -kor nem voltunk együtt ha nem előtte 2-3 nappal,mert nem volt itthon a férjem.A fiammal aki már 2 éves 27. napon csináltam tesztet és kicsit erősebb a csík mint a main./még meg van a teszt/
2011. jún. 2. 07:04
 4/12 anonim ***** válasza:
akkor is lehetsz terhes,a hímivarsejtek 2-3 napig is életképesek akár
2011. jún. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha erősödött a csík, akkor valószínűleg hihetsz neki.
2011. jún. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ma csináltam egy gravi-hcg tesztet az is halvány volt,de jól látszik 25. napom,de olyan mindjárt megjön érzésem van.Ez normális?A hőm még mindig 37fok és a cicim is egyre jobban fáj.
2011. jún. 3. 19:46
 7/12 anonim ***** válasza:
A megjön érzés nekem is volt egészen 5. hónapig. gratulálok:)
2011. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja és még valami amikor kb. a beágyazódás vége lehetett az egyik éjszaka annyira begörcsölt a hasam alul,hogy mire elmúlt teljesen lefőttem a fájdalomtól.
2011. jún. 4. 06:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy belekérdezek, hol fájt a hasad, középen, mindenhol, petefészek körül? Görcsösen, vagy szúrkált mint egy petefészek görcs?
2011. jún. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
akkor éjszaka görcsösen az egész hasam alja.Most már csak szúrkál és a derekam fáj nagyon este ma teljesen erős két csík,és a mindjárt megjön érzés is van ,de nem teljesen olyan mint szokott egy kicsit másabb.
2011. jún. 5. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!