Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Masnak is van ennyire fajdalma...

Masnak is van ennyire fajdalmas es erezheto peteerese, mint nekem?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy meg dijaznam is a dolgot, ha epp most terveznenk a harmadik gyermeket, de mivel meg par evet varunk, igy nem esik annyira jol.


A tortenet annyi, hogy 18 eves koromtol kezdve hasznaltam hormonalis fogamzasgatlot, harom evente tartottam 3 honap szunetet. Nem emlekszem, hogy akkor eszrevettem egyaltalan a peteerest, az biztos, hogy nem volt fajdalmas.

Az elso gyerek megszuletese utan viszont igen.

A masodik gyerek megszuletese utan meg annal inkabb.

Az elso terhesseg tervezese ota nem szedek hormonalis fogamzasgatlot.


Elotte egy-ket nappal mar nagyon kivanom a szexet, ami meg jo is, gyakran jarok pisilni, ami mar kevesbe jo. Ezt koveti a kemeny egy nap, amikor mensi szeru gorcseim vannak szinte egesz nap. Nem minden honapban ilyen eros, amikor igen, akkor a bal petefeszkem faj, a jobb oldali a tobbi honapban kevesbe.

Azt koveto naptol kezdve minden a regi.

Eleg zavaro ez igy egyutt, foleg a fajdalom. A doki szerint normalis es szerinte valoszinuleg ez lesz klimaxig, kiveve ha szedni fogok fogamzasgatlot es nem lesz peteeresem.


Nalatok is van igy? Ti orultok ennek az "aldasnak"? Mert az teny, hogy ovutesztre nem kellene koltenem, de mas elonyet en nem latom.


2011. jún. 6. 22:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szai.


én 2 kisfiút szültem, sima szüléssel. az első után nem, de a 2. kisfiunk után nekem is fáj a peteérés. de nekem meg csak a jobboldali petefészkemet érzem ha ott van peteérés. a balt nem.

2011. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok!4 hónapja szültem császárral.eddig még semmit sem éreztem de tegnap óta szúr a bal petefészkem.sosem éreztem még ezt,kicsit fura....félek is h nem-e mástól fáj..
2011. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!