Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki a második, harmadik, ....

Aki a második, harmadik, . babáját várná, de a baba még sem szeretne jönni, olyan nehezen élik meg, mint én az elsőt?

Figyelt kérdés
A párommal már régóta nagyon szeretnénk babát, de sajnos a ma reggel ismét csalódás volt, a nagyon "nem várt" miatt. Nem akarom görcsösen, nem használok semmilyen naptárt, nincs hőmérőzés, stb. Kb. két, három naponta szerelmeskedünk, amikor kívánjuk egymást, de mégsem sikerül. Az orvos szerint minden rendben van, de ha augusztusig nem sikerül, akkor elmegyek egy részletes kivizsgálásra.
2011. jún. 2. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:

A második gyerekem jött nagyon nehezen, 2 évet vártunk rá, 3 városban 3 különböző orvos kezelt, mert ha nem voltam elégedett mentem tovább. Harmadszorra vettek komolyan, és nem nyugtatgattak, hogy ha egy van akkor lesz több is. Szerencsére!!! Megműtöttek, kiderült, hogy nem is vagyok átjárható, valamikor az első gyerek után elzáródtak a petevezetőim. Az egyiket a kontrsztanyag nagy nyomásával sikerült megnyitni. A műtétre rá 3 hónapra már terhes voltam. De nagyon sokat kelett utánajárni, határozottnak lenni, vizsgálatokat kérni, követelni, tájékozdni. Azóta a harmadikkal vagyok terhes. :)

És igen. A másodikért is ugyanúgy remegtem, sírtam, aggódtam mintha első lett volna.

Ne hagyd magad te sem. Ha a dokid nem foglalkozik veled mert ő vizsgálatok nélkül is tudja, hogy minden rendben van, akkor menj másikhoz, aki komolyan vesz!

2011. jún. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a harmadikat várjuk..több éve..remélem sikerül..hogy a legjobbkor jön:)
2011. jún. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A párommal szeretnénk ha egy nagy családunk lenne legalább három gyerekkel, de én már annak is nagyon örülnék egynek is. Már kezdek félni, hogyha az első ilyen nehéz, akkor a többi is?!
2011. jún. 2. 08:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az első babára egy évet gyúrtunk kb(volt,hogy kimaradtak hónapok motorbaleset miatt).Már bejelentkeztem a dokihoz,hogy valami nem stimmel nálunk.Akkor jött a meglepi,a pozítív teszt:)

A második baba viszont nagyon hamar összejött.2 hónap után egy spontán peteérésből:)

Tehát szerintem ha az első nehezebben jön össze az nem biztos,hogy a második is!

2011. jún. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, köszönöm szépen a megnyugtató soraidat, remélem hogy nálunk is hasonlóan fog majd alakulni. Ha az augusztus eleje is csalódás lesz, akkor az orvosomtól kérek egy részletes kivizsgálást. Persze addig még van két hónap, ki tudja, hátha, reménykedünk. :-)
2011. jún. 2. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Első gyermekünk 15. sikertelen hónap után sikerült. Már a 8. sikertelen hónapon vagyunk túl, de a tesó sem akar olyan hamar összejönni. És igen, ugyan úgy fáj, mint az elsőnél. Nagyon össze tudok törni, amikor megjön.

2011. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!