Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik napon menjek ultrahan...

Hányadik napon menjek ultrahangra?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve próbálkozunk a babával.Sajnos nem sikerül. Már többször beleugrottunk az orvosi vizsálatokba, de eddig még nem jutottunk a végére. Most már a sokadik orvosnál jártam. Meg volt a 3. napi hormon, menni kell 21-23. napi hormonra és uh-ra. A hormonpapírokra ráíratattam, hogy hányadik napon kell mennem, viszont az uh nem mondta, hányadik napon kell mennem, és én is elfelejtettem. Már jópárszor hívtam telefonon,de semmi.

Azt tudom, hogy 28 napos ciklusnál 14. nap környékén kell menni. De nekem 33 napos a ciklusom (átlagban).

Ennek ellenére menjek a 14. napon uh-ra?

Tanácstalan vagyok.


2011. jún. 1. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

szio :)

hátha 33 naposak a ciklusaid mostanában akkor

a fele, szóval 16 -17 körül menj ultrahangra

szerintem..

2011. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sumergo ***** válasza:
Mit szeretnél megnézetni? Hogy érik-e tüsződ, mert akkor 14. nap környékén, vagy azt, hogy megreped-e, és kiszabadul-e a petesejt, mert akkor később. Ha nem tudod, akkor inkább menj korábban(13-14. napon), és legfeljebb majd még vissza kell menned még 1x.
2011. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a segítséget, de uh.nő lecseszett. 15. napon mentem. Ezzel nem megyünk semmire.

Fel kellett volna világosítanom, hogy nekem mindig később van pém. Különben meg 33 napos ciklusnál mit kezdett volna velem a 13. napon?

Mikor most látszódik, hogy a jobb oldali petefészkben van akkor tüsző, hogy nemsokára megreped.


De mindegy.

2011. jún. 7. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!