Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik ultrahangra vittétek...

Hányadik ultrahangra vittétek magatokkal a párotokat? A doki nem vette rossz néven?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, csak nekem mostanában azon jár az agyam, hogy tök hülyén jöhet az ki, hogy a párommal megyek be. Kétszer már voltam, az elsőnél csak petezsákot láttak, utána pár nap múlva barnázás miatt voltam, akkor már embriót is életjelenség nélkül. Jövőhét pénteken megyek ismét, addigra már biztos lesz szívhang is, akkor szeretném elhívni magammal a párom.
2010. júl. 14. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem a legelsőtől (7+3 hetes voltam) a legutolsóig (38 hét) bent volt. Egyre nem jöhetett be, de akkor is ott volt a váróban.....h1n1 miatt
2010. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Velem 9 hetesen volt először, előtte én kétszer voltam nődokinál, de akkor még csak ki akartam nyomozni, hogy valóban baba van-e a dologban. 9 hetesen nagy élmény volt a páromnak is, mert már ott volt a kis gömböckém a pocakban, és volt ugye szívhang is. S azóta is jön velem minden uh-ra. Nekem ez tök jó, mert így őt is egy picit be tudom avatni.

28 hetes kismama

2010. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ja, és a doki nem vette rossz néven! Szerintem egy normális dokinak ez természetes, és hozzászoktak már a kispapák jelenlétéhez is!
2010. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a legelsőn nem volt benn, a többin végig ott volt. A legelső 7-8 hetesen volt kb.
2010. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
èn az elsönél nem vittem el. akkor a doki megállapította a terheség tényét, és kikérdezett van-e férjem (nem vagyunk házasok) és hogy van-e azért tartos kapcsolatom. aztán a következönél én is barnßaztam akkor az ügyeletre ö vitt el, de nem jött be egyszer sem. és a következönél eljött és a doki be is hívta. azóta akkor is jön ha nincs ultrahang, és bejön a doki irodájába, ott megbeszélünk mindent, és vizsgálaton kint marad. az irodában (van várakozó, és a doki szobája két szobából ál, az egyik az iroda a másik a vizsgáló) ha van ultrahang akkor mikor felöltöztem behívja a doki és együtt nézzük az ultrahangot.
2010. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

És hogyan csináltátok? Egyből apával mentetek be, vagy bementetek, és megkérdeztétek a dokit, hogy jöhet-e?

Biztos hozzá vannak már szokva, csak biztos nekem van ilyen hülye felfogásom... :)

2010. júl. 14. 14:30
 7/16 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, hogy hogy zajlik, tapasztalatlan vagyok még
2010. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
vajon sztk-ba is meg lehet ezt csinálni? mert én oda járok,legközelebb a 12.hetin leszek,gondolom az érdekes lenne az apukának is
2010. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én is sztk-ba járok. Azért is kérdeztem, mert nálunk úgy van, hogy ahol a doki "irodája" van, ott van a vizsgáló is, az ultrahang meg egy másik szobában. Apa végignézi, ahogy "matat bennem" a doki? Ezért gondoltam, hogy lehet nem ártana megkérdezni, hogy bejöhet-e? Vagy addig átküldi a másik helységbe? De újat úgyse lát... Nem? :)
2010. júl. 14. 14:42
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia! én a nulladik ultrahangra nem vittem el a párom, mert akkor van ugye a hüvely UH és hát nem akartam volna, hogy esetleg kellemetlenül érezze magát vagy ilyesmi :) a 12.hetire sem hívtam még el magammal, akkor még úgy féltem, hogy valami nem lesz rendben a picivel, hogy inkább egyedül akartam, de utána már megnyugodtam :) a 18.hetire már jött velem :) azóta nem volt ultrahang. Egyébként az orvos nem veszi rossz néven ha bemegy az apa is, manapság szerintem az a furi ha az apa nem megy :D

Boldog Babavárást!

28hetes

2010. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!