Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik ultrahangra vittétek...

Hányadik ultrahangra vittétek magatokkal a párotokat? A doki nem vette rossz néven?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, csak nekem mostanában azon jár az agyam, hogy tök hülyén jöhet az ki, hogy a párommal megyek be. Kétszer már voltam, az elsőnél csak petezsákot láttak, utána pár nap múlva barnázás miatt voltam, akkor már embriót is életjelenség nélkül. Jövőhét pénteken megyek ismét, addigra már biztos lesz szívhang is, akkor szeretném elhívni magammal a párom.
2010. júl. 14. 14:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én az első, 7. heti uh-ra is a párommal mentem (dokim simán megengedte, hogy bent legyen). Jobb is volt így, mert legalább velem egyidőben tudta meg, hogy ikreink lesznek. :)
2010. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Magánhoz járunk,és magától hívta be a párom a doki!Minden uh. ott volt eddig,és a doki lelkesen mutogat és magyaráz a férjemnek,hogy "értse" is amit lát :) Nekem is jó,férjemnek is jó,így aktívan részt vesz a még pocakban növés fázisaiban is.Ez egyre inkább elfogadott magán és sztk rendelőkben is.Nálunk a hüvelyi ultrahangon is benn volt,a doki eszébe se jutott kiküldeni.22h.kismama
2010. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Bettnya ***** válasza:

5. és a 9. héten is transvagális (hüvelyi) Uh volt, mindkettő a párom jelenlétében.

Dokim nagyon kedves volt a párommal, sőt, neki mutatta meg hamarabb a babát a képernyőn. :D

2010. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az elsőkre a dokimhoz nem akartuk hogy bejöjjön a hüvelyi uh miatt, aztán a 12. és 18. hetit egy másik doki csinálta(szonográfus) aki nem engedte be(iszonyt bunkó) majd a 28. hetin először bementem, és mikor mondta a doki h uh lesz megkérdeztem h bejöhet-e apa. Egyből mondta, h szóljak neki. Megcsinálta az uh-t megmutatott mindent majd apát kiküldte amíg engem manuálisan megvizsgált. Nálunk így zajlott... Mind sztk-s rendelés volt.
2010. júl. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én 30 hetes vagyok, és eddig minden alkalommal bejött velem.Fogadott orvosunk van.Az első 2-3 alkalommal bementem,és amikor rátértünk az ultrahangra, megkérdeztem a dokit, és behívtam.Az orvosomat egyáltalán nem zavarja, jókat nevetgélünk így hárman.Apának is jó, mert ezzel ős is közelebb kerül a babához, még jobban tudatosul benne, hogy lesz egy kislánya.Olyan a rendelő, hogy a doki asztalával szemben van 2 fotel, és ott van egy külön monitor.Oda ül le a párom, és külön monitoron nézi az UH-ot.Szóval abból, hogy a doki bennem "matat", semmit nem lát.Nem a vizsgálóasztalnál áll, és nem a lábam között.De ha így lenne, minket akkor sem zavarna.Házasok vagyunk, 6 éve ismerjük egymást, már nincs mitől zavarba jönnünk.A doki pedig elég szókimondó, szólt volna, ha nem látná szívesen a férjem.
2010. júl. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az én férjem is már az első (6+2 hetes) UH-on is bent volt velem. Doki mondta neki, hogy hova álljon, hogy jól lássa a Picúrt, megmutatta a szikhólyagot, a szívműködést, elmagyarázott mindent. Szóval jó fej volt nagyon velünk a dokim.
2010. júl. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!