Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhességnél hanyadik...

Ikerterhességnél hanyadik héten érdemes 4D-s ultrahangra menni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősömék 16 hetesen voltak, ezt ajánlotta nekik a doki, csak nem jó helyre mentek és nem lett igazán élvezhető a babamozi, mert nem nagyon érdekelte a szonográfust, hogy ikrek. Ezért nézzetek jól szét, hogy hová mentek. Érdeklődjetek utána, hogy milyen minőségű ikerképek lettek.

Ahol én voltam, láttam gyönyörű iker kislány képeket, 30 hetesek voltak a képen. Sose felejtem el azokat a képeket.

2009. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nezd meg ezen az oldalon a galeriat, fent ket ikres 4d kep van. Szerintem szepek. A kulonbseget lathatod a kepeket: a korain meg mind a ket baba egyben latszik szinte teljesen egyszerre, de meg vekonykak, a kesobbi kepen mar szep ducik, viszont csak az arc fer fel egy kepre.

Mi egy babaval voltunk ebben a rendeloben kerek 28 hetesen, nagyon aranyosak es nagyon precizek voltak. Az en babam nagyobb volt, mint az atlag, szepen meg tudtak vizsgalni, de mivel mar nagy volt es nem sok helye volt, igy elegge takarta magat, a keze szinte vegig felig az arca elott volt, a koldokzsinor meg a laba kozott, raadasul vegig aludta a vizsgalatot (masfel orat es nem tudtuk felebreszteni), igy at sem mozdult. Ikreknel meg nagyobb a zsufoltsag, ugyhogy szerintem erdemesebb lehet korabban menni, akkor talan meg kevesbe takarjak egymast.

2009. aug. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 24-25. héten voltam,de csalódnom kellett. Egyáltalán nem lettek jó képek és a DVD-n sem látszik semmi. Én is csak azt tudom mondani, hogy nagyon nézd meg hová mész,mert ikrekről-főleg ha nagyobbacskák-nehéz jó képet csinálni. Sok sikert hozzá és Boldog Babavárást.

4hós ikerlányok anyukája

2009. aug. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is a 4D genesisnél voltam, Nagyon alaposak, addig nem is engednek haza, amíg nem sikerül jó képeket csinálni.

Az ikres képeket is ott láttam. :)


első válaszoló

2009. aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már 12 hetesen érdemes menni,hogy kiszűrjék az esetleges problémákat.
2009. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Most töltöm a 16.hetet, és még a nemüket sem tudom. de akkor mindenképp igyekszem 20.hét előtt elmenni.
2009. aug. 7. 08:51
 7/7 anonim válasza:
nem érdemes 4d-s ultrahangra menni mert semmiben sem különbözik a 3d-s ultrahangtol, ill. csak annyiban hogy sokkal drágább!!!
2010. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!