Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom hogy nincs-e...

Honnan tudom hogy nincs-e méhen kívüli terhességem? Vannak tünetek?

Figyelt kérdés
kérlek ne azt mondjátok h menjek el nőgyógyászhoz és majd ő megállapítja mert nem fogok elmenni..előre is köszí!
2009. márc. 16. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

De ha terhes vagy miért nem mész orvoshoz?:O

Nah mind1 szal a méhen kívüli terhesség nagyon veszélyes mert ahogy nől a baba a testedben úgy egyre jobban szétnyomja azt a rész ahol van és ennek egy belső vérzés lesz a vége.Amit ha nem vesznek észre elvérzéssel jár..és ott akk vége mindennek:(

Szal ha egy méhen kívüli terhességtől félsz akkor irány az orvos!

Csak ő tud neked pontos eredményeket mondani.Ezen az oldalon max. tippeket,tanácsokat,véleményeket,tapasztalatokat modanank.

Választ csak az orvos tud mondani!

2009. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha???

pedig csak o tudja megallapitani, ha terhes vagy, ugyis el kell menned....

2009. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a gyanúd, hogy terhes vagy mindenképpen el kell menned nődokihoz. Egyébként vannak tünetei, de ha azokat érzed, akkor már igen nagy bajban vagy és az életeddel játszol. Nagyon erős görcs, vérzés, de ha a petevezető átszakad és vérzik akkor már nem sok van hátra! Egyébként nincs semmilyen tünet amiből megtudhatod, hogy méhen kívüli-e. Ugyanúgy kezdődik, mint egy normál terhesség, az elején csak ultrahangon derül ki. Ez baromira nem játék, igen könnyen bele lehet halni, úgyhogy ha terhes vagy minél előbb kell hogy doki lásson, bármennyire nem akarod!
2009. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem vagy normális. Nem mész el orvoshoz? Mégis ezt, hogy gondoltad? Ha a méhen kívül nő a baba nem csak neki, hanem neked is kevés esélyed lesz az életben maradásra.
2009. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sógórnőm is megilyeztette a családot. Szeretett volna nagy feneket keríteni annak, hogy bejelentse a terhességét. Semmi panasza sem volt. Mindenképpen úgy akarta bejelenteni, hogy legyen a dokitól egy kis fotó a manról. Nos, sem fotó, sem baba nem lett a dologból! Mikor elment az orvoshoz, már majd 2 cm-es volt a kicsi, és rossz helyen. Egyből tlták a műtőbe, mert már majdnem elzáródott a petevezetéke. Sajnos, nem tudták megmenteni a petefészkét. Így csak egy a működőképes neki.

Sokakról hallottam a környezetemben, akinek ilyen méhen kívüli terhessége volt, és többet nem lehetett ez miatt babájuk. Szétroncsol ott bent mindent az a kis embrió. Mindenképpen dokihoz kell menni, ha fennáll a terhesség. Ő megnyugtat, hogy jól tapad e, és a megfelelő helyre.

u.i.: Sógornőmékné szerencsére fél év uán összejött a baba.És azóta neki is van egy 6 hós kislánya, nekem meg egy 8 hós kisfiam

2009. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tudom h nem játék,de megjött a havim,deh én úgy tudtam h olyan a méhen kívüli terhesség h megjön a havim..
2009. márc. 17. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!