Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 2. terhességem (tünetek)...

Ha a 2. terhességem (tünetek) már az elején (5-6hetes) teljesen más, lehet azért mert más nemű lesz a baba?

Figyelt kérdés

a fiammal semmi tünetem nem volt,se hányinger,szédülés,étvágytalanság...csak a szaglásom lett jobb.most viszont alig eszem,émelygek,sósat kívánom.

Tapasztalt valaki ilyent?Vagy a nemeknek semmi köze a közérzethez?


2009. szept. 30. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nagymamám 3 fiút és 3 lányt szült. 5 terhessége tünetmentes volt, az utolsó előttiben azonban rémes hányingere volt egész nap. Ebből lány született. A másik két lánynál azonban semmi nem volt.


Szóval nála a nemeknek semmi köze nem volt a tünetekhez. Józan paraszti ésszel sem lehet, hiszen a terhességi tünetek nem a baba nemi kromoszómáihoz kötöttek. Inkább azt lehet mondani, hogy nincs két egyforma terhesség.

2009. szept. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Pont én is ezt akartam kérdezni!

Nekem is van egy fiam és nála semmi tünetem nem volt,most viszont sokszor van hányingerem,alig eszem,pedig még csak pozitiv teszt után vagyok :)kb 4-5 hetes lehetek!

Mi lányt szeretnénk másodiknak,ugyhogy remélem ezért produkálom ezeket a tüneteket!

2009. szept. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem biztos. Van, amikor bejön.
2009. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is teljesen más volt mind a 2 terhességem, most várjuk a 2.fiút...
2009. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen más a második terhességem, és mindkettő babám fiú. Erre nem lehet adni. Ahány gyerek annyi terhesség és szülés. Ebben van valami, de nem abban hogy más nemű.
2009. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

mi is nagyon lányt szeretnénk így az bátyó mellé.

igen a józan paraszti ésszel belegondolva a nemi jelleg amúgy is kicsit később alakul ki :-)

az ismerősöm is a 2.babáját várja.neki is ez sokkal másabb volt.és nála pont fordítva van.1.lány és a hamarosan születő pedig kisfiú.

meg az is eszembe jutott,hogy ugye a 2.baba általában tervezett(jobban mint az 1.) és lehet pont ezért jobban figyelünk minden kis jelre,ezért tűnik fel most minden :-)

csak gondoltam hátha lehet benne valami....

2009. szept. 30. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!