Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veletek előfordult az, aki...

Veletek előfordult az, aki pozitívat tesztelt, hogy EGYÁLTALÁN NEM ÉREZTED MAGAD TERHESNEK?

Figyelt kérdés
Szerintem nem is vagyok terhes...
2011. máj. 28. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Amikor a nőgyógyászom közölte,hogy kisbabám lesz, már 5és fél hetes petezsákom volt. Másnap csináltam egy tesztet,akkor már kimutatta. Előtte két héttel még nem jelezte! Én semmi tünetet nem éreztem! 1-2 héten belül elkezdtek fájni a cicijeim, de nagyon, na azt már éreztem.

Egy boldog 36 hkm!!!!

2011. máj. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lemaradt,hogy rosszuléteim sem voltak egyáltalán. Akkor fogtam fel,h kisbabám lesz,amikor elkezdett nőni a pocim!!! :))))
2011. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ez megnyugtató, kis reményt ad, amit leírtál.
2011. máj. 28. 16:18
 4/10 A kérdező kommentje:
Boldog babavárást kívánok!
2011. máj. 28. 16:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van egy 2 és fél éves lányom,és amikor terhes voltam vele,én is írtam ki egy hasonló kérdést.Semmi,de semmi "tünetem",bajom nem volt,szinte végig,leszámítva hogy megnőtt a pocakom.:)

Most kedden teszteltem pozitívat,most sincs különösebben semmi,elvétve görcsölget a hasam,de ha nem tudnám,hogy terhes vagyok,azt mondanám,hogy biztos rosszat ettem,vagy valami.

Üdv!

2011. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a 4. gyerekkel voltam úgy, nem hittem el hogy terhes vagyok ,pedig volt 4 + tesztem.


4 fiú boldog anyukája.

2011. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Október elején csináltam egy tesztet, mert röntgenre kellett mennem. Úgy tudtam, tuti nem lehetek terhes,mert Pco-s vagyok, már fél éve próbálkoztunk a babával. De csináltam egy tesztet,nehogy netán ne mehessek el a röntgenre. Teszt szerint nem voltam terhes. Okt. 25.-én mondta a dokim,h itt bizony baba van! Másnap csináltam egy tesztet,az már kimutatta. Tehát az első tesztnél már 2 hetes lehettem. Ennyit erről. Mivel a menstruációm iszonyat rendszertelen, így ebből sem következtethettem terhességre. Sok nő abszolút nem produkál terhességi tüneteket,holott az! Úgyhogy ez miatt ne aggódj! A 9 hónap adni fog alkalmat rá, hogy érezd! Akkor ezek szerint gratulálhatok Neked?
2011. máj. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szintén pco, nem gon doltam h baba miatt nem jön meg és 13hetes voltam (nem elirás) mikor kiderült!!!!

semmi tünetem nem volt...

már 1éves mult:D

2011. máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

semmi tünetem nem volt az ég világon, mondtam is a páromnak, hogy ha nem tudnám hogy terhes vagyok én észre sem venném :)

na aztán a 8-9. hónapban már nem így voltam vele, mindenem fájt, és a végén még a terhességi epepangás is utolért, na ezt nem kívánom az ellenségemnek sem :(

2011. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én most ugyan igy vagyok ezzel semmi tünetem, ha nem tudnám hogy pozítiv a tesztem és kedden lesz két hete hogy nem jött meg, esküszöm nem mondanám hogy terhes vagyok még a cicim is éppen hogy fáj, de ezt nem is mondanám annak lehet hogy csak már valami tünetet akarok keresni és azért érzem, szóval kicsit aggódok hogy minden rendben van e. már az is eszembe jutott bár ugye ritka hogy valami ciszta és azért van pozi teszt meg nulla mensi. de remélem nem, már alig várom az orvos mondatát hogy minden ok. :)
2011. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!