Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz még foga egyáltalán?...

Lesz még foga egyáltalán? Előfordult már másnál is ilyen?

Figyelt kérdés
A lányom most múlt 1 éves.10 hónaposan jött ki a felső 2 foga,azóta semmi.Talán valami gond lenne??A férjem attól fél,hogy nem lesz több foga a gyereknek:).
2010. júl. 6. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne féljetek, lesz foga! az én lányomnak 11 hónaposan bújt ki az első, 15 hónaposan volt neki 3 :) Aztán másfél évesen már 8, most 22 hónapos és 15 foga van. csak a 4 hátsó rágó és egy alsó szemfoga "hiányzik :)))
2010. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mindkét lányomnak későn jött a foga,a kisebbiknek pl. 14hósan az első.Már azt hittük műfogsor kell,más rég evett mindent én meg "vigan"pépeztem még:)ugyhogy nyugi,szerintem nem lesz gond.
2010. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugtasd meg a férjed, nekem is 1 évesen még csak két fogam volt, aztán mégse maradtam fog nélkül. :) Minden babánál más, valakinek már 3 hónaposan jön a foga, a fiam 7 hónapos, de még mindig nincs foga.
2010. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyugi,protézist még nem nagyon kellett gyereknek csinálni:Ijön az,csak lassan
2010. júl. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Van olyan genetikai betegség, hogy egyáltalán nem nő fog, de ez nagyon ritka, és nálatok már van 2, úgyhogy ne aggódjatok!ha azok kijöttek, jön majd a többi is!
2010. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!