Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakivel előfordult már...

Valakivel előfordult már ilyen? Ha igen, mikor teszteltetek? Egyáltalán teszteljek, vagy menjek dokihoz? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Március 8-án kellett volna megjönnie, de aznap semmi. (Beteg - lázas- náthás nem vagyok, olyankor szokott késni 1-2 napot.)

Előtte 2héttel már hatalmasra duzzadtak a melleim, szédültem/szédülök, aluszékony vagyok. 12-én pár csepp élénk színű, ám nyákos vér jött belőlem, azóta semmi, enyhe krémszerű halványbarnás folyás. Néha, főleg esténként icipicit begörcsölök.

A melleim még mindig duzzadtak, a hasam enyhén felpuffadt. Sokat járok pisilni, gyakran éjszaka/hajnalban is. (nem csíp, nem kevés pisi)

Ez lehet baba, vagy esetleg valami húgyuti fertőzés/gyulladás?

Valaki esetleg ebben a cipőben? Tapasztalatokat és tippeket kérnék elsősorban, és tudom hogy nem vagytok dokik, csak hogy mire számítsak... :) Próbálkozunk már egy ideje, de eddig semmi :( 2-3 naponta voltunk együtt, természetesen nem védekeztünk.

20/L


2011. márc. 15. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz???? 1 hét késésnél a teszt már simán kimutatja. De az én véleményem az, hogy terhes vagy. De ez csak egy magánvélemény!!! Teszt, utána doki, bármit is mutat a teszt.
2011. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. :) Holnap veszek egy tesztet... bár félek egy kicsit. :)
2011. márc. 15. 13:53
 3/4 anonim válasza:

Ez szerintem baba :)

Majd írd meg, hogy mi lett a teszt eredménye.

2011. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nos, itt vagyok, nem tűntem el, csak napok óta alszok... :D ma este megyünk teszkózni, aki "ért" hozzá és ráér, szívesen várnám a válaszát, hogy milyen tesztet vegyek? vagy tökmindegy, ezt kimutatja akármelyik? :)

ja, és esti pisiből lehet, vagy várjam meg inkább a reggelt? :D

köszi :)

2011. márc. 20. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!