Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérhetek segitséget?

Kérhetek segitséget?

Figyelt kérdés
Május 10-én volt mensim megvolt rendesen de mégsem olyan erősen mint szokott.egy pár napja hasszurkám van sokszor fájnak,égnek a melleim ma voltam ultrahangon annyit mondott az orvos hogy meg van nagyobbodva a méhem most mi lehet? az endometrium 5mm köszi a válaszokat!!!
2011. máj. 25. 14:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia, nekem az első 3 hónapban volt mensesem (az elsőben rendesen, csak kevesebb, a 2. és 3.ban pedig csak alig vmi), és az első 2 teszt negatív volt. Furán éreztem magam, a mellbimbóim olyan érzékenyek lettek, hogy nem bírtam elviselni varrott melltartót... ezért csináltam az első tesztet. A másodikat pedig akkor, amikor a 2. menses helyett csak egy kis barnás pecsételgetés volt. Amikorra UH-ra került a sor, 8 hetes voltam :-))) Úgyhogy bármi lehet...
2011. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!