Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérhetek segitséget?

Kérhetek segitséget?

Figyelt kérdés
Május 10-én volt mensim megvolt rendesen de mégsem olyan erősen mint szokott.egy pár napja hasszurkám van sokszor fájnak,égnek a melleim ma voltam ultrahangon annyit mondott az orvos hogy meg van nagyobbodva a méhem most mi lehet? az endometrium 5mm köszi a válaszokat!!!
2011. máj. 25. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál?
2011. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szia igen 3 napja de negativ volt!
2011. máj. 25. 14:26
 3/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

nekem sem volt rendes mensim, igaz görcsölni erősen görcsöltem, de nem véreztem annyira mint ahogyan szoktam, és 3. nap volt az egész. Én csináltam tesztet, de nega lett. Nekem 9.én jött meg este.

Nekem is van hasszurkám, meg fája derekam, de szerintem most van pé-m. Mellem nem érzékeny, viszont iszonyatosan fáradt vagyok.

2011. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Meg van nagyobbodva a méhed? Az lehet baba is, de viszont lehet baj is. Bár az 5 mm-es endmetrium szerintem babához vékony.
2011. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem akkor mondta a doki a méhnagyobbodást mikor már annyira akartam a babát, hogy képzelt terhességem lett és annyira bebeszéltem magamnak, hogy produkáltam minden tünetet. :(

Később mikor valóban terhes lettem semmi tünetem nem volt, csak annyi, hogy kevésnek találtam Én is a menstruációs napokat!Elmentem dokihoz és egy 9 hetes Manót látott odabent!! Azóta eltelt13 hónap és éppen itt szundikál békésen mellettem! :D

2011. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi tüneted nem volt kedves utolsó? És a vérzésed barnás vagy piros volt? Görcsölésed volt? Bocsi a kérdésért
2011. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

14:32


Valóban semmi tünetem nem volt!! Egész terhességem alatt nem voltam rosszul, nem volt hányingerem, nem hánytam, nem voltam kívánós, nem voltam fáradékony. A hasam nem görcsölt, de sosem szokott. Szerencsés vagyok, mert leszámítva a legelső menstruációmat (13 évesen), soha nem görcsöltem, soha nem fájt a hasam, mellem sem menstruáció előtt, sem közben.

2011. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ugy irta a leletre hogy uterus 64*50 szerkezete eltérés nélkül,az endometrium 5mm vastag adnexumok vetületében durva uh eltérés nem látható vélemény méh-hypertrophia
2011. máj. 25. 14:51
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


ennyit találtam róla. De ha a doki nem mondott semmit akkor szerintem nincs gond.

5mm endometrium valóban kicsinek tűnik, de hallottunk már csodákat!


Kívánom, hogy legyen úgy ahogy szeretnéd.

2011. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyosak vagytok nem tudom mi lesz belőle
2011. máj. 26. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!