Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nov.5-én nem kellene megjönnie...

Nov.5-én nem kellene megjönnie, vettem ma két tesztet egy gabrielt, és egy számomra ismeretlen Maria Romed nevű tesztet. Segítséget kérhetek?

Figyelt kérdés
mindkettőt megcsináltam most és a gabriel negatív a másik pedig szépen kivehető a második csík halványabb de kivehető hogy ott a másik csík!!!ismeritek ezt a tesztet?a hőm 37 reggelente a hasam fáj más tünetem nem igazán van még tán annyi hogy a mellbimbóm körül duzzadt mirigyeket érzek írjatok köszi!!!
2008. nov. 3. 10:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Lehet,h a gabriel nevű teszt mág nem mutatja ki.A másik pedig pontosabb.Sok szerencsét!!!
2008. nov. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Két nap múlva ismételd meg a tesztet. írd majd meg mi lett az eredmény :)

Szorítok

2008. nov. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Nem ismerem ezt a M R tesztet, de lehet, hogy erzekenyebb. A halvany pozitiv is pozitiv. Es valljuk be, meg csak 3.-a van. :-) Szerintem nagy a valoszinusege, hogy baba van a dologban. Ha a teszt pozitiv, akkor 99%, hogy ugy is van. De par nap mulva, mondjuk 5-en tesztelj ujra. Addig pedig kitartast!!!

Drukkolunk!

2008. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
olvastam hogy ennek a tesztnek 30-as az érzékenysége ez tehát valamivel jobb mint a gabriel?ja és azt írta hogy csak az elmaradt mensi első napjától mutatja ki a terhességet de nekem ott a második csík!!!de nem értem akkor hogy mi van
2008. nov. 3. 10:30
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A 30-as teszt érzékenysége nem túl jó. A teszt érzékenysége minél kisebb, annál korábbi terhességet képes kimutatni, mert már kevesebb HCG koncentrációra bejelez!! Nagyon érzékenynek a 10-15-ös tesztek számítanak...
2008. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Neheragudj de elkell, hogy keserítselek. A maria romed egy kalap sz....-t sem ér 7 -szer mutatott halvány pozítivot és sajna soha sem volt ott a baba. De ezen az oldalon már többszőr jártunk így ezzel a tesztel. Sajnos. És sajna senkinek sem volt ott a baba. De lehet, hogy te leszel a kivétel, soha sem lehet tudni. Szorítok.
2008. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a Maria Romed tesztet hanyagolom... 3 hónapja 2 pozitív volt belőle,3.nap csináltam Gabriel-t az határozott negatív volt.8 nap késés után megjött :( Nagyot csalódtam. Nekem a kislányomat mensi elött 2 nappal már mutatta a Gabriel! Csak mivel a gyógyszertárban Maria volt ezért csináltam...de most már bánom...két napig madarat lehetett velem fogatni,aztán jött a 3.napon a fekete leves :(

Remélem,és bízom benne hogy nálad ez ne legyen igaz!! Szorítok nagyon!!

2008. nov. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia! Na mi újság?? Remélem nem jött még meg!!

Pusza! A.

2008. nov. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
szia aranyos vagy még nem! de teszteltem gabriellel és sajnos még negatív hát lessz ami lessz ma feltünően erősen érzem a szagokat és veled mi van írj puszi
2008. nov. 5. 09:57
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia! Probáld ki a clear blue-t ha van baba bizti kimutatja.Szorítok.

5 hetes pocaklakós

2008. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!