Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nov.5-én nem kellene megjönnie...

Nov.5-én nem kellene megjönnie, vettem ma két tesztet egy gabrielt, és egy számomra ismeretlen Maria Romed nevű tesztet. Segítséget kérhetek?

Figyelt kérdés
mindkettőt megcsináltam most és a gabriel negatív a másik pedig szépen kivehető a második csík halványabb de kivehető hogy ott a másik csík!!!ismeritek ezt a tesztet?a hőm 37 reggelente a hasam fáj más tünetem nem igazán van még tán annyi hogy a mellbimbóm körül duzzadt mirigyeket érzek írjatok köszi!!!
2008. nov. 3. 10:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Pusza! Nem teszteltem,de nem is igazán tudom hogy most mi van.mivel a hőm egész tegnapig lépegetett felfelé,tegnap 37.17 ma meg 36.9,úgyhogy szerintem reménytelen,meg nem tudom melyik peteéréshez számoljam a mensit.ha a 17.cn-hez számolom akkor 11.én kell megjönni,ha a 8.cn-hez számolom akkor már késik,ha a mensi első napjához számolom akkor meg tegnap kellett volna. Már nem reménykedek,a páromat se fogom tudni meglepni már egy pozitív tesztel a szülinapján ami dec.18.án lesz...egy hónap...egy éve nem jön össze,maga lenne a csoda ha sikerülne most...de szép álom válna valóra.. :(

A.

2008. nov. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára azt tudod,ugye?Sok szerencsét neked és babócit kivánok neked.Amugy,képzeld én is a férjem szülinapján csináltam a + tesztet.
2008. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
az első válaszoló v.tam
2008. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
köszönöm a bíztatást! Aranyos vagy!
2008. nov. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Nekem nagyon bejött a Maria Romed főleg az új dobozos verziója. Azonnal egyértelmű, határozott 2 piros csík jelent meg, mind a 4 Maria Romed terhességi teszten. Olyan boldog vagyok! Először vettem egy 1 darabosat, majd a gyógyszerésznő ajánlotta a 2+1 kiszerelésű Maria Romedet. Nyugodtan merem ajánlani nektek.

Szerintem a nagy érzékenysége miatt mutatott pozitívat, míg a többi teszt még csak negatívat tudott kimutatni

2010. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A Romed teszt sokat fejlődött, mérföldekkel jobb lett a minősége, kiszerelése, stb.

Én több alkalommal használtam, és mindig pontos eredményt mutatott.

Soha semmi baj nem volt vele. A reggeli első pisiből kell csinálni, nem kell parázni az eredménytől és akkor nem lesz gond :)

Szerintem gyors és megbízható..

2012. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!