Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen hamar már lehetnek...

Ilyen hamar már lehetnek tünetek, vagy csak beképzelem, esetleg más?

Figyelt kérdés

A ciklusom 26-28 napos, most a 27 nap van, szóval még nem kéne aggódnom, csak éppenséggel tegnap eléggé fájdogált a hasam, azt hittem megfog jönni, de semmi. ma is fájt de nem jött meg. Helyette barna folyás szerű volt, tegnap is egy pici, ma több, azt hittem megjön, csak még nem sok jött azért olyan, de nem jött azóta sem semmi. Olvastam, hogy a szorulás is lehet tünet. Tegnap volt szorulásom, (azt hittem meghalok) és ma pl. olyan sűrűn éreztem, hogy pisilnem kell, pedig alig ittam. Aztán mikor hazagyalogoltam olyan kimerültnek éreztem magam egy kis időre. A hét elején pedig a petefészkemnél fájt ha hirtelen mozdulatot tettem amivel feszült a hasam.

Csak beképzelem? Vagy ilyen hamar is lehetnek jelei? Jelek ezek egyáltalán?


2011. máj. 19. 23:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Na, csináltál tesztet?
2011. máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Csináltam. Többet is a biztonság kedvéért, mind pozitív :,(

Voltam orvosnál, még nem tudták egyértelműen kimutatni, csak vmi pici petezsákot. 3 hetes.

Én nem akarom megtartani az otthoniak miatt! :,( De nem tudom, hogy legyen. 1 hét múlva vissza kell mennem.

Félek az abortusz szövődményeitől és hogy nem bírom feldolgozni.

Neked hogy volt ha szabad kérdeznem? Azóta van gyereked?

2011. máj. 23. 17:50
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom, hogy nem úgy alakult, ahogy akartad, pedig én is szurkoltam, hogy megjöjjön! Itt az emailem: luigi001@freemail.hu, légyszi írj rám, mert én nem tudok neked privit írni, és ott mindent elmesélek. Egyébként nekem egy hónapja volt abortuszom, úgyhogy még elég friss az "élmény".
2011. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!