Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen hamar már lehetnek...

Ilyen hamar már lehetnek tünetek, vagy csak beképzelem, esetleg más?

Figyelt kérdés

A ciklusom 26-28 napos, most a 27 nap van, szóval még nem kéne aggódnom, csak éppenséggel tegnap eléggé fájdogált a hasam, azt hittem megfog jönni, de semmi. ma is fájt de nem jött meg. Helyette barna folyás szerű volt, tegnap is egy pici, ma több, azt hittem megjön, csak még nem sok jött azért olyan, de nem jött azóta sem semmi. Olvastam, hogy a szorulás is lehet tünet. Tegnap volt szorulásom, (azt hittem meghalok) és ma pl. olyan sűrűn éreztem, hogy pisilnem kell, pedig alig ittam. Aztán mikor hazagyalogoltam olyan kimerültnek éreztem magam egy kis időre. A hét elején pedig a petefészkemnél fájt ha hirtelen mozdulatot tettem amivel feszült a hasam.

Csak beképzelem? Vagy ilyen hamar is lehetnek jelei? Jelek ezek egyáltalán?


2011. máj. 19. 23:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem is jellemző volt, hogy hirtelen mozdulatnál éles, szúró fájdalmat éreztem a petefészkemnél. Esténként nagyon szomjas voltam, egyszerre biztos megittam 1,5 liter vizet. Ezen kívül ha lefeküdtem, 5 percenként éreztem, hogy pisilnem kell. A szorulás nekem is jött, de akkor, amikor már 1 hete késett. Mondjuk nálam annyi volt, hogy 2-3 naponta jött az inger, hogy menjek. Amikor gondoltam hogy rápróbálok, akkor meg olyan érzésem volt, mintha a derekamat akarnám kifele nyomni a lyukon, úgy éreztem leszakad, úgy igazán nem is tudtam nyomni. Szellenteni megint nem. Ja, és aznap amikor meg kellett volna jönnie, mérhetetlen igegességet éreztem, nagyon feszült voltam, össze is vesztem egy munkatársammal. Ja, és még annyit, hogy szerintem nekem 1 héttel a várt menszesz időpontja előtt ágyazódott be, mert egy éjszakás műszak után reggel lefeküdtem aludni, és délelőtt 10kor arra ébredtem, hogy nagyon fáj a hasam, szinte a görcs összerántott, azt hittem, hasmenésem lesz, mert arra tudtam volna legjobban hasonlítani, de mikor a wcre mentem, megint olyan volt mintha nem tudnék nyomni, a derekam nagyon vacakolt.


Szóval a kérdésre a válasz: előfordulhat, nálam is ez volt, hogy nagyon hamar jöttek a jelek. Persze én közben nem tudtam, csak mikor a tesztet megcsináltam 1 hét késéssel.

2011. máj. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehetnek jelek is, de be is képzelheted. Ilyenkor még bármi! A folyásból viszont sajnos én is arra következtetek,hogy meg fog jönni! A kimerültség nálam később, kb. a 7. hét körül jelentkezett! Azért szorítok!
2011. máj. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bármi lehetséges! Nekem is voltak ilyen tüneteim de eddig még mindig mensi lett belőle sajnos...:( A barnás folyás is inkább mensi előjel...de ha megállna netán, vagy nem jön meg a mensi csak ez a barnázás van, na akkor már lehetne gyanakodni! Drukkolok!
2011. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, de inkább arra drukkoljatok, hogy megjöjjön.

Most nagyon szégyellem magam ilyet leírni, de nem jönne jókor, a szüleim nemrég váltak el, barátom családjában betegség lehet kialakulóban, és mindketten tanulunk még.A családjaink sem úgy állnak anyagilag. :( Kérlek titeket ne szidjatok le. :( Mindig védekezünk, kivéve egyszer menstruáció után közvetlenül, aztán rájöttem, hogy a tanultakkal ellentétben élhetnek tovább a hímivarsejtek és korai peteérés is van....

2011. máj. 20. 18:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor viszont előfordulhat, hogy tényleg csak beképzeled, mert nem szeretnéd. Első voltam, amugy én nem tartottam meg.
2011. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazából én nyugodt voltam egészen mostanáig. De most már kezdek nagyon félni. :(
2011. máj. 20. 20:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, inkább csinálj egy tesztet, hátha az megnyugtat!
2011. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi. Ma van a 28. nap (elírtam múltkor) De semmi folyás, se fehér, se barna. Aznap mikor megjön nagyon szokott fájni a hasam és meg is jön, de most semmi. Csütörtökön fájt a hasam de csak kevéske barna volt.
2011. máj. 21. 22:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha csináltál tesztet, vagy megjön, légyszi majd írj, már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi van. :)
2011. máj. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Holnap csinálok egy tesztet, bár remélem addig megjön.

Van itt egy nagy üzlet a lakhelyemen, ahol vehetnék tesztet, de kb. az összes pénztáros ismerős:S

2011. máj. 22. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!