Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tünetek trombózisra jelentkezh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tünetek trombózisra jelentkezhetnek egy levél után? Végül is lehet hogy beképzelem, de éjszaka nem tudtam aludni, fájt a bal lábam, hasam, mindenem. Mercilont szedek

Figyelt kérdés

20ik tabinál nem védekeztünk...és amikor bevettem, tegnap, a 21iket 4óra után kezdődott ez az egész...de mikor a 15iknél nem védekeztünk nem fájt semmim....

menzi első napján kezdtem szedni.... igen tudom h ki kell várni az első levelet, de mondták h védett vagyok...


2009. jan. 3. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
csinaltak vizsgalatokat tabi felirasa elott?? ha nem, akkor menj az orvosodhoz es csinaltasd meg a kello vizsg.okat h kideruljon, hajlamos vagy e trombozisra. Igen, kell 3 ho mig hozzaszokik a szervezeted, de a tajekoztaton az van, hogy ha labfajas, hasi fajdalom jelentkezik, akkor menj az orvosodhoz. ALtalaban az elso 3 ho ban csak verzesm enyhe fajdalmak a termeszetesek.
2009. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Októberben erősebb tabit szedtem de az nem volt jó, vettek vért mert mentem orvoshoz köhögés miatt, és mondta a doki h nincs baj a tüdőmmel...trombociták meg normalisak voltak az eredményen.......mondtam a nődokinak h félek szedni és kiirt sokkal gyengébbet...az előző 2mg volt ez meg 0,02 meg 0,15 ...

Anyunak is fáj mindene most mondta....szerinte az időtől....

kicsit mintha hanyingerem lenne, da ma még nem ettem semmit...

2009. jan. 3. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
előfordulhat...irány a doki
2009. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Trombózisos tünetek nem jeletkeznek 1 levél után!Ez nagy butaság! Lehet hogy nem is jelentkeznek addig, amíg szeded a tabit, hanem majd csak hosszú évek múlva! Ha fáj valamid, nem kell mindjárt arra gondolni, hogy a fogamzásgátlótól van!
2009. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,azért pánikoltam be mert a tévében láttam h a Yasmine tabitól egy lány meghallt félév szedés után, legalább is azt mondta az anyja...tüdőembóliát kapott...

És most ideges lettem mert mindenem fáj meg van egy kis lázam 37,8...

Neki is magas lázzal kezdődött csak azt hittek h tüdő gyulladás...

Bepánikoltam....

2009. jan. 3. 17:27
 6/6 A kérdező kommentje:

Kicsit fura hogy a 21ik tabinál jelentkezett....

Lehet elkaptam valami vírust vagy a fene tudja, de félek a tabiktól...muszáj szednem mert nagy cisztáim vannak...

Nődoki is mondta h nagyon komolyan veszem ezt.. mivel 2hét utan tudom elérni csak addigra szerintem megesz az ideg...

2009. jan. 3. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!