Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a hőmérsékleti...

Megnéznétek a hőmérsékleti görbémet? Nem értek hozzá, és mindenhol mást olvasok.

Figyelt kérdés
Nagyon régóta próbálkozunk. A mai napra vártam, illetve nyilván nem vártam, és nem is várom. Fájdogál a hasam, de nagyon enyhén ahhoz képest, mennyire szoktam szenvedni. Még előjele sincs a mensinek, pedig nekem mindig totál pontos. Szerintetek lehet még ebből baba, vagy tegyek le róla végleg? Az elmúlt több, mint egy évben már annyit teszteltem, hogy elmondani nem tudom, és sajnos eddig csak két vetélésem volt, már bele sem merem élni magam igazán. Ja, és minden este hőemelkedésem van, de a reggeli hőm csak ennyi. Köszönöm!
2011. máj. 18. 18:58
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Emlékeztettem rá. Tudta ki vagyok, emlékezett a problémámra, de ő erősködött, hogy még nem kell a pótlás. Nem értem, mindenki mást mond. :(
2011. máj. 20. 06:09
 22/25 anonim ***** válasza:

Dolgozol? Ha igen, akkor el tudod érni, h betegszabira mehess, amíg az orvos nem ír fel semmit? Ha a hormon nem is segítene, de a pihenés jót tenne.

Meg nemrég találtam erre egy ezeréves gyk válaszban, egy nő írta, aki nagyon sokáig próbálkozott és ez segített neki:

B-vitaminok

Hatásuk: Jótékonyan hatnak a hormontermelésre és a petefészek muködésére. A B6-, B11-, B12-vitamin megfelelo idoben és adagban történo fogyasztásával megelozheto lenne a fejlodési rendellenességek többsége.


 C-vitamin

Hatása: Pozitívan befolyásolja a spermiumok életképességét.


 E-vitamin

Hatása: Elosegíti a no megtermékenyülését, növeli a férfiak nemzoképességét. Az E-vitamin fogyasztása segíthet megelozni a vetélést, és a menstruációt normális ritmusba terelheti.


 Cink

Hatása: Hiánya csökkenti a spermiumszámot, illetve azok mozgékonyságát. Cink bevitelével javítható a nemi hormonok muködése, a nemi vágy pedig fokozható. A születendo babáknál jelentosen csökkenti az idegpálya-károsodás kockázatát.



 Folsav

Hatása: fogyasztásával megelozhetok az idegpálya-elégtelenségek kialakulásai a fogantatás és a terhesség felfedezése közötti idoszakban, gátolja a magzat agy- és gerincvelo károsodásának kialakulását, valamint hatékonyan véd a fertozésekkel szemben.


 Szelén

Hatása: Növeli a spermiumok számát, és csökkentheti a koraszülés elofordulását.


 Magnézium

Hatása: Segít megelozni a vetélést.


 Vas

Hatása: Fokozza a betegségekkel szembeni ellenállóképeséget és jelentos szerepet játszik a szervezet méregtelenítésében.


De azért előtte kérdezz rá az orvosodtól, mielőtt vennél bármelyikből is! Szorítok! :)

2011. máj. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyos vagy! Ezek alapján tuti odafigyelek az E vitaminra és a Magnéziumra is. Eddig is szedtem az Elevitet, meg a folsavat is. Betegszabira nem tudok menni, mert ketten vagyunk az irodában, és a kolléganőnek vizsgaidőszaka van. :( Annyit tudok, hogy próbálok kevesebbet dolgozni, meg előbb lelépni kicsivel, és otthon csak feküdni.
2011. máj. 20. 09:33
 24/25 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam megosztom veletek, hogy ma voltam nődokinál, mindent rendben talált az uh alpján, de biztonság kedvéért felírt duphastont, aminek az adagját estére az endokrinológus megduplázta. Jövő héten újabb uh, és 4 hét múlva kontroll, remélem már minden rendben lesz. Köszönöm hozzászólásokat mégegyszer!
2011. jún. 2. 19:36
 25/25 anonim ***** válasza:
Örülök nektek! Szorítok, h minden rendben menjen! :)
2011. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!