Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a hőmérsékleti...

Megnéznétek a hőmérsékleti görbémet? Nem értek hozzá, és mindenhol mást olvasok.

Figyelt kérdés
Nagyon régóta próbálkozunk. A mai napra vártam, illetve nyilván nem vártam, és nem is várom. Fájdogál a hasam, de nagyon enyhén ahhoz képest, mennyire szoktam szenvedni. Még előjele sincs a mensinek, pedig nekem mindig totál pontos. Szerintetek lehet még ebből baba, vagy tegyek le róla végleg? Az elmúlt több, mint egy évben már annyit teszteltem, hogy elmondani nem tudom, és sajnos eddig csak két vetélésem volt, már bele sem merem élni magam igazán. Ja, és minden este hőemelkedésem van, de a reggeli hőm csak ennyi. Köszönöm!
2011. máj. 18. 18:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem ezt a tesztet, de ha a többiek azt mondják, h nem elég érzékeny és mégis pozitívat mutatott, az már valami, nem? :)
2011. máj. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok neked!

Remélem nem csap be a teszt. Nekem 25-ös érzékenységű teszt mensi 1 napos késésénél nem reggeli elsőből totál pozi.

Írd meg mi lett.

2011. máj. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkot :) nemsokára szerzek egy tesztet, és próbálok napközben is ellőni egyet. Amint van eredményem, jelentkezek.
2011. máj. 19. 10:40
 14/25 anonim ***** válasza:

Teszteltél már!!

Szorítok neked nagyon!!!

2011. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Bocs, kérdés akart lenni, hogy teszteltél-e?:-)
2011. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

gabriel halvány, clearblue erős pozitív!


A dokit hívtam, de azt mondja, hogy majd jövő hét utáni héten menjek hozzá uh-ra. Tudom, hogy akkor már többet lát, csak arról volt szó, hogy a sárgatest elégtelenségem miatt nekem azonnal hormonpótlás kell, de így kiesik 2 hét. Nem tudom, ő tudja, ő a doki...

2011. máj. 19. 12:07
 17/25 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem kéne hormonpótlás, nehogy elmenjen a baba.
2011. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig azt mondta a doki, hogy kb a 6. héttől kell a hormonpótlás, ha szükséges, mert akkorra lehet kevés az, amit a sárgatest termel...
2011. máj. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!


Mostmár izgulhatunk érted, hogy veletek maradjon a pici. Ne aggódj nem lesz semmi gond!

2011. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a dokit és emlékeztesd arra, amit mondott. Sokszor van az, h az orvos nem tudja beazonosítani és ahhoz hanyag, h kérdezgessen. Szerintem hívd föl és kérdezz rá. Megéri!
2011. máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!