Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a hőmérsékleti...

Megnéznétek a hőmérsékleti görbémet? Nem értek hozzá, és mindenhol mást olvasok.

Figyelt kérdés
Nagyon régóta próbálkozunk. A mai napra vártam, illetve nyilván nem vártam, és nem is várom. Fájdogál a hasam, de nagyon enyhén ahhoz képest, mennyire szoktam szenvedni. Még előjele sincs a mensinek, pedig nekem mindig totál pontos. Szerintetek lehet még ebből baba, vagy tegyek le róla végleg? Az elmúlt több, mint egy évben már annyit teszteltem, hogy elmondani nem tudom, és sajnos eddig csak két vetélésem volt, már bele sem merem élni magam igazán. Ja, és minden este hőemelkedésem van, de a reggeli hőm csak ennyi. Köszönöm!
2011. máj. 18. 18:58
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha a görbét is belinkelném, könnyebb lenne, nem? :) [link]
2011. máj. 18. 18:59
 2/25 anonim ***** válasza:
A hömérsékleted alapján lehetséges, viszont ha akkor voltatok együtt, mikor írtad, akkor csekélyebb az esélye, de nem 0%. Szerintem tesztelj holnap reggel. Az esti hő pedig nem függ össze a reggelivel. :)
2011. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
ahogy nézem, a 13. dpo-n vagy, egy tesztet ellőnék a helyedben. A görbéd szerintem szépen alakul, ha mára nem várod, akkor biztató, hogy még nem esett le a hőd. Kis esés van benen, az nem gond, bőven az alaphő felett vagy. ). dpo-n kicsit megemelkedett, ez akár egy beágyazódás következtében megugró progeszteron miatt is leeht. Nyilván a teszt a biztos, ha még korainak érzed, akkor várj vele 2 napot, de szerintem nagyon biztató.
2011. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

9. dpo

szerintem jókor is voltatok együtt

2011. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

mármint kimaradt, hogy 9. dpo :-)

(2., 3. és immáron 4. is voltam) :-))

2011. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
ma van a 3 éves évfordulónk... igazán szép ajándék lehetett volna egy mai pozitív teszt. Ezek szerint még ne adjam fel, van még remény. Az a baj (tudom, tiszta hülye vagyok), hogy nem merek tesztelni, talán ha holnap is magas lesz a hőm, és nem jön meg. Viszont az előzmények után a dokim azt mondta, ha megint terhes lennék, azonnal keressem meg, mert írnia kell hormonpótlást.
2011. máj. 18. 19:19
 7/25 anonim ***** válasza:

Szerintem is tesztelj holnap reggel! Szurkolok! :)

Viszont, megkérdezhetem, hogy mire szeded a norcolutot, ha babát szeretnétek? Nekem mindig arra adja a dokim, hogy megjöjjön. Megvonásos vérzést idéz elő.

2011. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ir-es vagyok. Sárgatestelégtelenség. Arra adta, a ciklus 15-24. napjáig szedtem 2*1 tablettát az előző, és a mostani ciklusban, de tovább már nem lehet. Ezért is idegelem magam, mert ez az utolsó "támogatott" hónap, és műteni akarnak. Méhtükrözés, meg ilyenek. Hátha valami sövényem van, vagy valami hasonló. Május végén megyek a mensmentisbe is, de jó lett volna úgy menni, hogy babás vagyok. :) A doki mondta, hogy arra (is) adják, azt mondta, több mindenre jó, főleg az adagoláson múlik, hogy mire. Van itthon egy megmaradt tesztem, elolvastam a véleményeket róla, nem is tudom... maria romed, és mindenhol rosszat olvasok a tesztről is.
2011. máj. 18. 19:48
 9/25 anonim ***** válasza:

A Maria Romedet szerintem ne lődd el ilyen korán. Ha volna 10es érzékenységűd, akkor én is azt mondanám, hogy tesztelj holnap reggel, de ezzel ne.


Most azonban minden egyes magas ébredési hőjű reggel felér egy-egy reménysugárral. :) Vagy szerezz be egy érzékeny tesztet, vagy várj még pár napot a teszteléssel, hogy ne érjen csalódás. Drukkolok!

2011. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem bírtam ki, az előbb ellőttem ezt a vacak tesztet, ami pozitív lett. Nem hiszek benne, úgyhogy ma veszek valami másikat, vagy kettőt, és megpróbálom azokkal. A hőm egy tizedet esett, bár nem is aludtam jól, keveset is, gondolom ez még belefér, hisz így is 36.6. Drukkoljatok légyszí! :)
2011. máj. 19. 05:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!