Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik érzik a peteérést/foganta...

Akik érzik a peteérést/fogantatást, azok mit éreznek? Mihez hasonlítanátok az érzést?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a pé-t szoktam érezni, olyan mintha egy kést forgatnának a petefészkemben.
2011. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A peteérés lehet érezni! Nekem szurkált a petefészkem!
2011. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Peteéréskor alhasi görcseim vannak,mint a mensi 2.napján!

Mikor megfogant a kicsikém,aznep reggel bizsergést éreztem az alhasamban...én ekkor már biztos voltam,hogy velem van,úgy is lett.Sajnos azóta elvesztetem.... :(

2011. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
OFF, akkor ha nekem fáj szex kozben a petefészkem, akkor az azért van, mert akkor van peteérésem?
2011. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fúúú,ez egy tök jó kérdés...mert ezt még nem figyeltem meg......nem tudom....nekem nem szex közben van görcsöm,hanem a nap bármely szakaszában.

Te nem szoktad érezni közép időben,hogy szúr/görcsöl az alhasad?

2011. máj. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az OFF-os vagyok, nekem minden hónapban van pár nap, amikor rendesen szúr szex közben a bal petefészkem, azért gondolom, hogy az peteéréskor lehet, mert hát mi máshoz lehetne kötni??? De nekem csak szex közben, de akkor nagyon, nem is esik jól a dolog...
2011. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen...ezek szerint neked így jelez a szervezeted,hogy peteérésed van!:)
2011. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!