Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitamint szedjek, ha...

Milyen vitamint szedjek, ha szeretnék teherbeesni? Mi erősíti a fogantatást?

Figyelt kérdés
Már 40 éves vagyok, de szeretnék gyereket, és sajnos nem sikerül teherbe esnem!
2011. jan. 27. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Folsavat jobb elöbb elkezdeni.
2011. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A folsav nagyon hasznos! Én is azt szedtem,második hónapban sikerült a baba!
2011. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A folsavnak a fogantatás után van szerepe, de azt nem segíti elő. Viszont én kismamavitamint szednék a helyedben, hogy feltőltsd a raktáraidat. Sokszor ilyen prózai oka van a sikertelenségnek.

Mi 10 hónapig próbálkoztunk, múlt hónapban elkezdtem szedni e-vitamint (javasolták a teherbeeséshez), meg Béres-cseppet, hogy ne legyek beteg, és teherbe estem:).

Szóval ezeket ajánlom.

(Én sima multivitamint szedtem, nem kismamavitamint, a lényeg, hogy minden legyen benne;)

2011. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Juujj,úgy örülök,hogy van még rajtam kívül valaki,aki 40 éves,és babát szeretne!Én 40 múltam 1 hónapja,mi 5 hónapja próbálkozunk.Már alig merek ide írni,mert többször lehurrogtak,mindennek elmondtak itt engem a huszonéves lányok,kismamák,hogy annyira öreg vagyok már,mit akarok Én,szinte mát temettek.Sajnos nem mindenkinek sikerült megtalálnia élete párját huszonévesen,nekem sem,és azért Én is szeretnék anyuka lenni,bármennyire is elítélnek a fiatalok.

Sok sikert kívánok Neked is,remélem hamarosan mindketten boldog 40-es kismamák leszünk!!!

2011. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok 40éves,de barátnőm ilyen korú van! Nem érzem vénnek,még igazi nő! Úgyhogy hajrá ,mindent bele! 33 éves vagyok és most kezdtünk bele a dologba!
2011. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és az E-vitamin mellé teszem a voksom,még a nemi vágyamat is növelte(brutálisan),csak minimum 1000mg C-vitaminnal kell szedni!
2011. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De jó a kérdés!Én 35 vagyok, és most lehet majd próbálkoznunk.Eszembe sem jutott, hogy mondjuk ne Elevitet szedjek.

Remélem sikeresek lesztek!

2011. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hajrá 40es anyukák, mutassuk meg a fiataloknak, hogy 40 fölött is van élet. Én jobban érzem magam, mint bármikor! sok sikert mindenkinek...!
2011. jan. 28. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!