Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kávé befolyásolja a meg...

A kávé befolyásolja a meg fogantatást?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ja,... ja...

Mindenképpen adj a pasinak egy jó erős kávét, el ne aludjon a szex előtt!

2010. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha én iszom akkor az nem jó?Peteéréskor?
2010. nov. 25. 16:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha normális mennyiségben iszod, akkor nem. Tehát ha csak reggel iszol egy kávét, maximum napközben még egy gyengét, akkor nem befolyásolja. Én napi két kávét ittam, feketén, és első próbálkozásnál sikerült a baba, 39 évesen. Tehát nekem nem befolyásolta.


Amúgy mindenre a mértékletesség igaz (na nem a szexre, azt csinálni kell ezerrel, ha babát akartok) :)


Sok sikert!

2010. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
anyu is apu is nagy kávésok voltak világ életükben mégis simán összejöttem én is és tesóm is. nem hisnném hogy befolyásol valamit is. persze ha valaki túlzásba visz valamit az sosem jó, de normál mértékben nem okoz gondot.
2010. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

NEM.


Mindig is napi 2-3 kávét ittam. Lett babám :)

2010. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem...semmilyen szinten nem befolyásolja....
2010. nov. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én naponta két-három tejeskávét megittam, és első próbálkozásra lett kis pocaklakóm:D Most vagyok 9+6 hetes...:D De már bánom, hogy nem csökkentettem a kávéadagot a babó előtt, mert most meg nem merek inni, viszont így egész nap olyan vagyok, mint az ázott rongy..

:D A babóért mindent!

2010. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Prof. dr. Branyiczky szerint a szervezet pajzsmirigy hormonként érzékeli a koffeint, ezért kevesebbet termel. A hormonhiány okozhat meddőséget (fáradtságot is, 22-es csapdája).
2021. nov. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!