Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz, hogy ha nagyon akarod a...

Igaz, hogy ha nagyon akarod a babat akkor ez befolyasolja a fogantatast?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy figyeltem meg, igen.

A görcsös akarás gátlóan hat.

Nekem akkor jöttek, amikor a korom miatt már feladtam. Spontán, gyógyszer nélkül.

Azóta hiszek benne, hogy akkor jönnek amikor akarnak, ill. amikor itt van az ideje. (ez kicsit furcsán hangzik, még nekem is, de nálam így volt)

2010. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem. Azért az emberek általában úgy lesznek terhesek, hogy akarják, tervezik a babát. Ha ez befolyásolná, akkor csak a tinilányok lennének terhesek :)

Persze az más kérdés, hogyha valamiért nem sikerül hosszabb ideig, akkor az ember elkezd rajta idegeskedni, és a stressz nem használ neki, de nem hinném, hogy amúgy ezen múlna...

szóval csak akard nyugodtan azt a babát, attól ne félj, hogy emiatt nem sikerül! :)

2010. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gátlóan hat a túlzott akarás, én is teljesen rá vagyok görcsölve, és nem sikerül. Az előzőnél teljesen lazán vettem, elsőre összejött (sajnos nem maradt meg).Most próbálok nem olyan görcsösen hozzáállni, nem könnyű.
2010. febr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nálunk a párom akarta nagyon a babát és alig 3-4 hónap alatt össze is hoztuk. Különösebben nem probálkoztunk csak amikor úgy esett. Ő a babára hajtott nagyon és sikerült. Ugyan szerintem nálunk az is befolyásolta a fogantatást, hogy én soha nem szedtem fogamzásgátlót szóval a szervezetem teljesen "tiszta" volt. Amugy 29 éves vagyok és 28 évesen estem teherbe és napok kérdése már csak és a pici megszületik.

Mint az egyik előző hozzászóló is írta: a baba tudja, hogy mikor kell jönnie, de az ha akarjátok az nem árt abszolut szerintem :) Remélem összejön mihamarabb ;)

2010. febr. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen mégpedig a stressz miatt. Ha görcsösen várod nem fog menni, ahogy a havi is késhet miatta.
2010. febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!