Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vki nagyon-nagyon szeretne...

Ha vki nagyon-nagyon szeretne babát az befolyásolja a fogantatást?

Figyelt kérdés
Már 4hónapja próbálkozunk de még nem jött össze, lehet azért mert nagyon szeretném? Ha nem gondolnék annyit az anyaságra talán nagyobb esélyem lenne vagy ehhez semmi köze a gondolatnak?
2008. aug. 20. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, befolyásolja. Csak nehéz nem állandóan erre gondolni, ha az ember nagyon szeretné! Azért próbáld meg! Sok sikert, remélem, h hamarosan Neked/Nektek is összejön!
2008. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, ha 1 év alatt sem jött össze a babuci, akkor már orvoshoz érdemes fordulni. Addig meg próbálkozzatok minél többet, és ne stresszelj!!
2008. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sokszor megtörtént az hogy nem lehetett saját baba és örökbefogadás után teherbe esett az anyuka. azt mondják itt mindig a lelki állapot befolyásolt.

szóval igen.

2008. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

ez egyáltalán nem igaz! tavaly volt egy terhesség megszakításom,mert beteg volt a magzat! azt a babát is görcsösen szerettük volna,és ha 4 hónap alatt is,de sikerült. miután meg volt a műtétem,az egyik szomszédom szült,a másik terhes lett. gondolhatod,hogy mennyire szerettem volna a babát? rettenetesen,és görcsösen,és sikerült!

csak abba gondolj bele,hogy a testi dolgokon,vagyis hogy bejut-e oda a baba,vagy nem,te agyilag mit tudsz változtatni? semmit!

tipp: www.ciklus.hu

nekem elsőre bejött,keresd meg a teherbeesési kalkulátort,és amelyik napokat jelöli,csináljátok! sok sikert!

2008. aug. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolj szeretettel a babára ne görcsösen, jönni fog
2008. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi már 8hónapja próbálkozunk...és semmi. Nekem minden percem ez köti le,görcsösen akarom és azt mondják ezért nem jön össze. :-( Pedig próbálok nem rá gondolni,de hiába. Minden hónapban: talán most....és mégse.

De én szívből kívánom neked,hogy mutasd meg nekem,hogy meg tudod csinálni és össze fog jönni!!!

2008. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Annak aki nem hiszi hogy befolyásolja a görcsös akarás a baba fogantatását, annak üzenem, hogy olyanra képesek vagyunk hogy igazi fájdalmat produkáljunk semmi sérülés, baj nélkül.

sokszor találkoznak az orvosok olyan betteggel aki nagy fájdalmakra panaszkodik (akár melyik testrésznél) és a kivizsgálás egy teljesen egészséges embert muttat. ilyenkor pszihológus segítségével kiderítik nagyon sok esetben hogy lelki probléma amit a beteg nem tudatosan csinál. ugyan ez tudományosan alátámasztott a fogantatásra is.

és pl a stressz is nagyban befolyásolja a fogantatást.

szóval az emberi elme nagyon sokmindenre képes.

2008. aug. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!