Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát tervezünk a párommal,...

Babát tervezünk a párommal, de volt pár buli közben. Tartsunk szünetet?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk a párommal. Én nagyon vigyázok magamra, de ő az elmúlt három hónapban párszor kirúgott a hámból (magyarán berúgott), pl. osztálytalálkozón. Emiatt foganhat sérült babánk? tartsunk pár hónap szünetet, míg kitisztul (úgy tudom, a spermiumok 3 hónapig érnek, így a mostani bulikból pár hónap múlva lesz kész a sejt), vagy nem valószínű, hogy probléma lesz? Egyébként egyáltalán nem szokott inni, csak ezeken az ünnepeken volt ilyen eset.
2011. máj. 17. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugi semmi gond nem lehet! Szerintem nem kell szünetet tartani! Én mikor a lányommal terhes voltam, bár még nem tudtam róla, pálinka bulit tartottunk! Egy pár feles lecsúszott és mégis teljesen egészséges kislányom született!:o)

Úgy,hogy csak hajrá! :o)

2011. máj. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezért ne szüneteljetek! Nem lesz ebből gond!!!
2011. máj. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En a sajat osztalytalalkozomon ittam egy kicsit (nem voltam reszeg, csak koccintgattam) es nem tudtam, hogy terhes vagyok. Elotte 2 nappal meg volt egy anyajegyleszedesem amikor is novokain injekciot is kaptam. Aztan kiderult, hogy akkor 2-3 hetes voltam. Szerencsere egeszseges szep babank szuletett.
2011. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi három évig próbálkoztunk, sikertelenül (akkor mindig odafigyeltünk mindenre). Amikor lemondtunk róla és elkezdtünk szórakozni, jól éreztük magunkat (ő is ivott a bulik alkalmával és én is), akkor pedig spontán összejött. És úgy néz ki, hogy teljesen egészséges :)
2011. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is 3 éve próbálkoztunk. Aztán januárban elég stressze volt a helyzet a munkahelyemen és elkezdtem ismét dohányozni. Abban a hónapban fogant a babánk. Egyelőre úgy néz kiegészséges, de még két hét hátravan a 20 hetes nagy uh-ig.
2011. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!