Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtudná nekem valaki mondani...

Megtudná nekem valaki mondani hogy a véreredményen mit kell nézni? És 100%-os a véreredmény? A nagyon fiatal terhességet is kimutatja?

Figyelt kérdés
Csináltak vérvételt kedden,de olyan sokan annak az orvosnál hogy nem sok időm van végig állni a sorom.Kíváncsi lennék hogy mit is kell pontosan néznem,hogy tudjam terhes vok e vagy sem.Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 12. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Ha sim avérvételen voltál akkor nem látszik hogy babás vagy-e ha hormont néztek akkor lehet következtetni de laikusnak nem érdemes mert bacsapos mert nem tudod hogy mikor lehet baba és mikor utal hormon prblémára mert leirhatom neked melyik érték utalhat de nem akarom mert ha magasabb az átlagnál hátha beleéled magad és egy érték emelkedése nem biztos hogy babó attól függ hogy egymáshoz viszonyitva milyen az érték , ha hcg szintet néztek nálad akkor abból lehet tudni hogy van-e babó de értéket itt sem irok mert nem irtad hogy mikor vették a vért tőled tudom kedden de az hányadik nap volt és miért vették a vért és házidoki vagy nődoki kérte mert nem mindegy....

2009. márc. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a nőgyógyász kérte,mert azt mondta hogy nemérez semmit de fiatal terhes még lehetek.igazából nemistudom mikorra kellet volna megjönnie,de feb. 4-én volt utoljára.a ciklusaim nem mindig pontosak plussz minusz 2-3 nap.
2009. márc. 12. 09:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a nődi kérte akkor hcg szintet néznek abból kiderül egyértelműen.

De ha 02.04 jött meg utoljára akkor szerintem babás vagy. :-D

Mikor lesz eredmény?

Teszteltél már?

Írd ám majd meg.

Elöző voltam.

2009. márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na meglett az eredmény!!!!!!!!!!Babás vagyok úgy néz ki a dolog!A tesztem pozitív de a doki azt mondta hogy akkor lesz 100% ha ultrahang lelet is a kezünkben lesz.Hétfőn megyek uh.-ra.Nagyon örülünk ugyanis már ebben a hónapban van 3 éve hogy próbálkozunk.
2009. márc. 12. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!