Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért vannak olyan sokan az...

Miért vannak olyan sokan az ellen, hogy elmenjenek a meddőségire? Hiszen ha máshol nem is, de ott segítenek.

Figyelt kérdés

Sok olyat hallani, olvasni, hogy így nem, meg úgy nem, mert futószalag szerű és csak megviszgálnak és nem ápolgatják a lelkivilágunkat...

Nekem erről az a véleményem, hogy egy olyan helyen, ahol napi 50-70 nőt megvizsgálnak, kezelnek, napi 30 gyereket összehoznak ne sírjon a szája senkiek, hogy nem elég beszédesek az orvosok. Voltam olyan orvosnál, aki 10 percet is elbájolgott velem meg 5 percig csak vigyorgott nekem, de szakmailag a béka segge alatt volt.


2009. márc. 11. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:
szia, nem tudom, de akinek szüksége van rá szerintem mindenképp érdemes elmenni, és teljesen igazad van én is így gondolom
2009. márc. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!