Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jár valaki a Sote I. meddőségi...

Jár valaki a Sote I. meddőségire mostanában? Aki járt mennyi idő után sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

nekem ismeretlen eredetű meddőségem van/volt. Kivizsgálások kb 1-2 hónap, itthoni próbálkozás 3 hónap, 5 sikertelen inszemináció 5 hónap, "nyári szünet" 2-3 hónap, 1 hónap várakozási idő a lombikra, 1 lombik sikeres 1hónap. Így összesen kb 15 hónap. Szerintem ismeretlen eredetű meddőségnél ez talán a leghosszabb idő.Sokan már pocakosak voltak amikor mi még jártunk vissza.

2010. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsi 14.39-es vagyok én 2009 novemberében szültem, innét visszaszámolva kb 15 hónap, amikor oda jártam.
2010. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Örülök, hogy sikerült neked! Én még csak a vérvételeken vagyok túl.
2010. aug. 19. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már 1 éve járok. Júliusban voltunk először, férjemnek 2 spermavizsgálat nekem 3. 19. 21. 23. napi vérvétel, ezek októberre (!) lettek meg. Férjem rendben, nekem kicsit magas volt a prolaktin, kaptam Bromo-t, 3-4 hónap próbálkozást javasoltak, februárban visszamentem, 5 hónapig kaptam clostit, choragont, és fostimont. Semmi. HSG-re júniusban próbáltam bejelentkezni, de azt mondták, hogy a szabik miatt majd csak augusztusban telefonáljak időpontért. Most vasárnap-hétfőn megjön és bejelentkezek HSG-re. Amúgy 2 éve próbálkozunk. Én már a clostinál is kérdeztem mi értelme ennek, eddig sem sikerült, hiába voltunk jókor együtt, az orvos szerint én azt nem tudhatom, hogy jókor vagyunk-e együtt! Mindenesetre most a sarkamra állok és "kikövetelem", hogy lépjünk már valamit! Neked sok sikert!
2010. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ! Remélem nagyon hamar sikerül neked!

Borzasztó, hogy ennyien vagyunk, akinek nem jön össze.

2010. aug. 22. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!