Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddőségire küldtek! Mit...

Meddőségire küldtek! Mit csinálnak ott pontosan?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 11:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát teljesen kivizsgálnak. ha már megvolt vidd az eddigi papirjaidat ésha 6 hónapon belüli eredményeitek vannak akkor elfogadják. mit mondott a doki miért kell oda mennetek?
2009. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak gyógyszerrel van mestruációm, és a baba sem jön össze.
2009. júl. 10. 13:28
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem csináltak hormonvizsgálatot ( 1 hónap alatt 3x néztek különböző hormonértékeket), ultrahangvizsgálatot, hysterosalphingráfiát (egy jódos kontrasztanyaggal feltöltik a méhet, hogy végül a petevezetékeken keresztül a hasüregbe folyhasson, az a jó, ha kifolyik, mert akkor a petevezetők átjárhatók, és ez a lényeg), volt sima nőgyógyászati vizsgálat, rákszűrés. A páromnak hormonvizsgálat, spermavizsgálat, genetikai vizsgálat, herebiopszia (ezt csak akkor csinálják, ha szükséges, illetve, ha nincs spermium az ondóban),


Az egész egy beszélgetéssel kezdődött, egyébként szerintem attól függ, melyik intézménybe mentek, nem mindenhol egyforma a gyakorlat.


A kezelés meg attól függ, hogy mit találnak a kivizsgálás alatt.

2009. júl. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
János korházba megyünk
2009. júl. 18. 09:59
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Második vagyok. mi is oda jártunk. Ott általában ezek a vizsgálatok vannak. Egy-kettő pl.:genetikai vizsgálat... csak ha szükséges. Egyébként melyik orvoshoz fogtok járni? (Mi Dr. Szűcs Zoltánhoz jártunk)

2009. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom! Egyenlőre a nőgyógyász utalt be, de csak egy telefonszám van és a beutaló, de nem tudom melyik orvoshoz. Remélem nem bunkok vannak ott!
2009. júl. 18. 21:29
 7/16 anonim ***** válasza:
ne aggódj ott bisztos jó kezekbe kerülsz és hamar lessz kisbabád!
2009. júl. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a biztatást:-)
2009. júl. 19. 09:30
 9/16 nini24 ***** válasza:

Szia!


Hogy álltok? Van már baba? Mi február közepén megyünk a Jánosba... Melyik dokihoz kerültetek? Kérlek bátoríts! :)

2010. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szia!


Sajna nincs baba, nincs peteérésem. De mostanában nem is fogunk próbálkozni, mert munkanélküli vagyok, és a sulit is befejezem. Kitartás, biztos hamar lesz babád, Jánosba kivizsgálnak teljesen, 2x vérvétel, egy nőgyógyászati vizsgálat és egy petevezeték átjárhatósági( erre készülj fel)! Ne aggódj minden rendben lesz, és bármennyire eleged lesz akkor se add fel!!! Ha gondolod írj privibe!

2010. jan. 7. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!