Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddőségire küldtek! Mit...

Meddőségire küldtek! Mit csinálnak ott pontosan?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 11:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ja az orvodom Dr. Skriba Eszter volt! Asszem így kell írni a nevét. Aranyos!
2010. jan. 7. 23:15
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi történt azóta? Én a SOTE-ra kezdtem el járni, de lehet, hogy átmennék a János kórházba.

Lu

2010. okt. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szia! Azóta sem vagyok terhes, már egy ideje nem is voltam a meddőségibe, sajnos vannak más problémáim is. De amúgy voltam természetgyógyásznál és azt mondta hogy nem termelek elég női hormont, ez a probléma, kaptam rá valami bogyót ami kb 8000 ft. Azt fogom megvenni. Ajánlom próbáld ki te is a természetgyógyászt, sok embertől hallottam hogy nagyon jók. Sok sikert!
2010. okt. 23. 13:51
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia! Remélem használni fog neked! Én most az orvosokkal próbálkozok.

Lu

2010. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 nini24 ***** válasza:
Szia! Remélem mihamarabb lesz babótok, az enyém azóta 2.5 hónapos kiscsaj! Nehéz volt, de azelőtt jött össze, hogy eljutottunk volna a Jánosba! :) Ne add fel! A remény hal meg utoljára! :)
2010. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia! De jó neked! Én is már alig várom hogy legyen pocaklakóm!

Lu

2010. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!