Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet kicsit hosszú lesz a...

Lehet kicsit hosszú lesz a mondandóm, de rettenetesen félek és nem tudom terhes lehetek-e?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 14:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szia! Az én tudomásom szerint a hímivarsejtek a szabad levegőn csak pár percig életképesek, utána elpusztulnak. Ezért elég kicsi az esélye annak, hogy még életképes spermium jut a hüvelybe kézzel vagy szájjal. Egyébként meg azt írtad, hogy késleltető tablettát azért vettél be, hogy eltold a menstruációd. Akkor pedig már a ciklus végén voltál, tehát a termékeny időszak elvileg már véget ért. Ezek alapján én azt mondom, hogy elvileg nem lehetsz terhes.
2009. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
14:35-ös vagyok. Én hallottam már olyat, hogy a keze olyan volt a fiúnak és így sikerült megtermékenyítenie a lányt, bár valóban ritka. Ha veszel bármilyen tesztet, erős érzékenységűt próbálj meg venni, az kimutatja. Mindenképp reggeli vizeletből csináld!
2009. márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő helyre kerül, a teherbeeséshez elég 1 spermium. Persze, hogy kicsi az esély nálatok, de nem lehetetlen...
2009. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Vettem tesztet, de azt írja 24 órás és nem szükséges reggeli vizelet. Inkább várjak reggelig, reggelivel pontosabb eredményt ad?
2009. márc. 11. 16:38
 15/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Olvasgatom itt a kálváriádat. Szegényke....Sztem várd meg a reggelt, mert a reggeli vizeletben a mutatja ki a legjobban. Sztem sem lehetsz az, de a saját megnyugtatásodra csináld meg, és legközelebb már okosabb leszel. Azért dobhatnál egy sort a teszt eredményéről.:)

2009. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nos,eleggge minimalis a valoszinusege annak h terhes vagy.De ne parazz!!!Mert attol h felsz stb... a stressz hatasa altal is keshet a menzid.Szoval probalj meg nem idegeskedni es kivarni a reggelt es csinald meg a tesztet.

Igen,attol h 24 oras attol fuggetlenul reggel a legjobb megcsinalni,elso vizeletbol.Probald meg kivarni,tudom nem lehet konnyu.

Aztan biztos az irasbeli miatt is ideges vagy.Nekem az eretsegis evem az olyan volt szinte sosem jott meg rendesen a menzim olyan ideges voltam.

Es ott van meg a a keslelteto tabletta.Ez is kozre jatszhat h kesik a menzid.

Ugy h NYUGI!Minel tobbet idegeskedsz annal tobbet fog kesni.

Ja es legkozelebb vedekezzetek,sokkal nyugodtabbak lesztek, a szex is jobb lesz.

Sok sikert.

Ird meg az eredmenyt.

2009. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ülj egy jó forró kád vízbe, az talán segít meghozni a menstruációdat!

Reggel pedig tesztelj!

2009. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Na teszteltél? Mi lett az eredmény?
2009. márc. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Igen, teszteltem, negatív lett :)

Remélem nem tévedett a teszt. Valahol azt is olvastam h az eset utáni 14.napon a legpontosabb a teszt. eset utan hanyadik napon mutatja ki a teszt h ,,baj,, van-e? Ha nem jönne meg addig csináljak akkor is egyet a biztonság kedvéért?

2009. márc. 12. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!