Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet kicsit hosszú lesz a...

Lehet kicsit hosszú lesz a mondandóm, de rettenetesen félek és nem tudom terhes lehetek-e?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 14:31
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nem tudok kihez fordulni segítségért/tanácsért, ezért fordulok most Önökhöz/Hozzátok! Sajnos édesanyámmal nem vagyok jó kapcsolatban tehát nincs más választásom. Lehet kicsit hosszú lesz a mondandóm, de rettenetesen félek és nem tudom terhes lehetek-e / vagyok-e. (lehet picit, , mocskos, , lesz a történet - bocsánat ).
2009. márc. 11. 14:31
 2/19 A kérdező kommentje:
Az eset szombat/vasárnap történt. Szóval 18vagyok és a barátom is annyi. Annyit kell tudni rólam, h még soha nem feküdtem le senkivel, de egy régebbi, , jól sikerült, , nőgyógyászati vizsgálaton az az állat orvos véletlenül átszakította a szűzhártyámat. Szóval nem feküdtem le a barátommal, csak, , játszadoztunk, , kézzel, szájjal s közben 2x is, , elment, , . Szóval nem tudom h mi van, mennyi az esély arra, h, , belémkerülhetett, , a spermium és lehetséges h teherbe estem? Rettentően félek!
2009. márc. 11. 14:32
 3/19 A kérdező kommentje:
! Tudom a menstruáció kimaradása lehet erre válasz pl, de ennek is van egy kis, , története, , múlthéten 3napig (csütörtök-szombat) késleltető pirulát szedtem, h hétvégére véletlenül sem kapjam meg, s erről azt kell tudni h ezelőtt mikor ezt szedtem, a kimaradás utáni másnap meg is kaptam a menstruációt és most még mindig semmi. Szóval nem tudom, rettentően kétségbe vagyok esve! Nyakamon az érettségi, jövőhéten írásbeli és tuti nem fogok tudni-e miatt koncentrálni! Lehetséges h teherbe estem? Vagy közösülés nélkül tuti nem vándorolhatott át belém a sperma pl. kézzel v testnedvekkel? Könyörgöm válaszoljanak!
2009. márc. 11. 14:32
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem valószínű, de lehetséges. Icipici esélye van. Volt friss sperma a kezén olyankor, amikor beléd nyúlt?
2009. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Hát minden attól függ, hogy kerülhetett-e spermium a hüvelyedbe? Mert ha igen (akár kézzel, akár a párod nemi szerve által, ha odatette), akkor lehetsz terhes, de ezt csak a nemvárt menszi napja körül fogod megtudni. Ha viszont nem kerülhetett beléd a spermium, akkor ne félj, nem lehetsz terhes.
2009. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy teherbe estél! Ha csak "kívül" játszadoztatok akkor nem nagy a valószínűsége, hogy a spermák fokták magukat és besétáltak. De azt javaslom, hogy az ominózus naptól számítva 14. napon csinálj egy érzékeny tesztet és kiderül. Egyébként a szűzhártya nem teljesen zárt, hiszen a mensi is kifolyik(ezt csak érdekességből írom). A késleltető pirulához nem tudok hozzászólni mert nem ismerem.
2009. márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Ahoz h teherbe ess, nem feltétlenül kell h közösüljetek, de azért enélkül igen ritkán fordul elő. Szóval szerintem igen kevés az esély arra h terhes vagy. De van esély rá.

Szerintem csak az lehet a bibi, h irtó ideges vagy, és azt sem tudod hol áll a fejed. ne stresszelj, mert ezzel is késleltetheted a mensid megjövetelét.

Én a helyedben vennék egy terhességi tesztet. (bárhol lehet már venni...dm.tesco, gyógyszertárak). Csinálj egy tesztet reggeli vizeletből, és az megmutatja mi a helyzet.

Késést okozhat még a késleltető pirula. Ilyeneket ne szedj. Hidd el, a hormonális gyógyszerek tudnak ám gondokat okozni!


Nyugodj meg. szerintem nem vagy terhes, de nem kizárt. És nem vagyok orvos.(ahogy itt tudtommal senki sem)

tesztelj, és nyugodj meg!


Minden jót!

2009. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, lehetséges h véletlenül került a kezére. mert még 5-6 korul vártam a menzeszt, aztan uyge volt a tablettá, szoval hetfon kelett volna megkapnom, de még semmi. Csináljak egy tesztet, vagy h nyugodjak meg???? És ha igen, mikor mutat ki vmit mar a teszt?
2009. márc. 11. 14:39
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
Ahhoz, hogy terhes legyél közösülni kell, az ujjazástól nem esik senki teherbe, még akkor nem ha kicsit spermiumos maradt az ujja a barátodnak. Több millió közül egy az ami célba ér. Félig letörölgetett kéztől nem lesz senki várandós.
2009. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm a válaszokat, lehet a stressz sok van most a fejemen. Csak félek, mindig is az a tipikus jo kislany voltam/vagyok csak hagytam magam sodrodni a (elso) szerelemmel és vágygal, és nem akarok porul jarni. Asszem megyek és veszek egy tesztet és remélem holnap már okosabb leszek e teren. Mert végem ha az lettem.
2009. márc. 11. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!