Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rettenetesen nehéz szülésem...

Rettenetesen nehéz szülésem volt három éve. Egy hét múlva jön a második babánk. Van esélyem hogy ez is hosszú és fájdalmas lesz ezért?

Figyelt kérdés

Nem tágultam 3 centiről az infúzióra sem, pedig már órák óta 2 perces fájásaim voltak, méhszájat kellett szakítani. Borzasztóan fájt, de szépen gondolok már rá.

Bár most még 5 napom van, de teljsen zárt méhszájjal vagyok, valószínű hogy ez a szülésem is nagyon nehéz lesz?


2009. jan. 18. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
lényegtelen hogy milyen volt az előző, bármi megtörténhet. semmi köze a kettőnek egymáshoz. persze attól még lehet hogy a második zülés is szörnyű lesz, de az nem az első miatt lesz.
2009. jan. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért általában a másodiknál jobban tágul a méhszáj. és tényleg nincs összefüggés a kettő között. Ne izgulj, mert ha félsz, még nehezebben fog menni. Gondolj arra, hogy most minden jó kell legyen.

Talán kipróbáltam volna a helyedben valamilyen homeopátiás golyót erre.

2009. jan. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Van,de nem törvényszerű.Amennyiben van lehetőséged,kérj EDA-t.Az mindkettőtök javát szolgálja.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél homeós bogyót még nem késő, ha még nem szültél ma meg! Caulophillum és cicicifuga. Az egyik puhít azt már 38 héttől lehet szedni, a vajúdás alatt meg felváltva fél óránként 5 bogyót. Lerövidíti a vajúdást és tágít!

Könnyű, gyors szülést! Nekem segített! Majd írd meg mi volt! Minden jót!

4 hós kisfiú anyukája

2009. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint cimicifuga-t akart írni a válaszoló.
2009. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Négyszer szültem. Az első volt a leghúzósabb.

A második klasszisokkal könnyebb volt, bár Őt sem adták ingyen. De az kétségtelen, hogy az első sokkal nehezebben ment.

2009. jan. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen valóban:) cimicifugát akartam írni:) köszi
2009. jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha még olvasod: milyen volt végül a második szülésed:?
2013. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azóta megérkezett a harmadik babám is, nagyon fájdalmas, de szupergyors volt a második és a harmadik is. Ma három fiú büszke édesanyja vagyok: 10, 6 évesek, illetve 11 hetes
2015. aug. 18. 22:02
 10/10 anonim ***** válasza:
A 3. és 5. válaszoló vagyok.Gratulálok!Azóta én is 3 gyerekes anyuka lettem(3 évvel ezelőtt egy kislány érkezett hozzánk a 2 fiú után).Nekem villámgyorsan ment,maga a szülés 20 perc volt,az egész-az első fájástól-2 óra.
2015. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!