Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Közép hosszú hajam van,...

Közép hosszú hajam van, szüleim szerint rettenetesen nézek ki, suliban azt mondják hogy jól áll. valaki érti ezt?

Figyelt kérdés

18 fiú vagyok, szüleim állandóan oltanak hogy hogy nézek ki, menjek fodrászhoz...

voltunk karácsonykor 1 nagy családi összejövetelen, ott a rokonság 2 percenként kérdezgette emos vagy? emos vagy?

nem akarod levágatni a hajad? (jó nem mondták ki nyíltan csak burkoltan)

suliba meg azt mondják milyen jó hajam van... csajok haverok még 1 meleg srác is mondta hogy milyen jól áll (nah ott azért megijedtem mert ezt pont a mellékhelységben mondta és pont ketten voltunk ott, na sietősebbre is vettem a dolgokat xD)


de a viccet félretéve most teljesen össze vagyok zavarodva :(

igazság szerint nem szeretném levágatni rövidre...

most kb a frufrum a szememnél van, szoktam vasalni, de ettől függetlenül nem vagyok emos, nem is úgy öltözködök

világos szőke hajam van és világos kék szemem


szerintetek hogy tudnám otthon lejjebb venni a hangerőt?

plusz ugye 18 vagyok elvileg nagy korú, gyakorlatilag meg.... semmi

tudtok valamit tanácsolni? ti mit csinálnátok ilyen szituban? :S


2010. jan. 3. 05:30
 1/4 anonim válasza:
Hát nekem is középhosszú a hajam, de leszarom hogy mit mondanak. Egyszer élsz nem? Te hajad te döntöd el.Nem?
2010. jan. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én megmondanám a kedves szüleimnek, hogy az én fejem és azt viselek rajta amit akarok. Persze ha olyan "punkos" fejed lenne (ami ha jól értem, nincs), akkor jogos, de hát attól még nem emós valaki hogy hosszú a haja. Lány vagyok és nekem személy szerint tetszenek az ápolt hosszú hajú fiúk.
2010. jan. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a szüleid biztos konzervatívabb gondolkodásúak, legalábbis ilyen téren.

mondd meg nekik hogy nem vagy emós és hogy ez tetszik a lányoknak :P aztán csak békén hagynak.


(fuuu ezt a meleg srác történetet meg jó hogy leírtad, ezután én vécében soha meg se fogok szólalni xD. szegény heterók még félreértenék)

2010. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

figyelj szerintem ezt mindenkinek mondják a szülei

én vasalom a hajam, suliba azt mondják jól áll a szüleim meg mindig piszkálnak miatta

szerintem ez mindenkinél így van

2010. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!