Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? 4 hetes 3...

Mit csináljak? 4 hetes 3 napos terhes vagyok ma kicsi barna foltott láttam a bugyimon meg amikor pisilni voltam a wc papiron. Ugye nem a vetélés jele ez?

Figyelt kérdés
fel hivtam nödokimat el mondtam mi van azt mondta vasárnap menjek be mert akkor leszek 5 hetes terhes talán már lát valamit akkor.miért nem hivott ma be ilyen problémával?
2009. márc. 11. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Ne aggódj biztosan nem lesz semmi baj.Nekem még nincsen babám,de azt olvastam valahol, hogy akkor kell aggódni, ha piros vér folyik, vagy talán darabos is. Állítólag ha csak egy kis barnázás van akkor az valószínű a beágyazódás miatt van.De ezt csak olvastam valahol.Ja és az egyik ismerősöm is barnázott, semmi gond nincs velük már 12 hetes elmúlt és a 8. héten barnázott, sőt még görcsölt is.A doki meg azért nem hív most mert még nem igen lát túl sok mindent, mert nagyon kicsi a terhességet.Az ismerősömnek 5 hetesen még csak egy kis buborékot látott.

Szurkolok neked, bár én is már kismama lehetnék.

2009. márc. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ne aggódni, de sajnos én is igy voltam 9 hetes terhesen. Nem görcsöltem, nem véreztem többet, csak 3 csepp barnás valami volt, nekem még a wc papiron sem volt nyoma. Az orvos megállapitotta,hogy elhalt a magazat. De egyébként ő is azt mondta a vizsgálat előtt,hogy előfordul ez gyakran, minden komolyabb gond nélkül. Dtos azért mondta a vasárnapot,hogyha baj van, anak jele lesz adig, és ha nincs gond adig, minden rendben. Nehogy aggódj, mert az nem tesz jót!
2009. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. azt mondta a doki pihenjek és ha véreznék akkor menjek be ma az ügyeletre mert ö csak este 9 kor lesz bent.most nincs semmi barnázás remélem nem azt tett be hogy 5 kgot cipeltem.
2009. márc. 11. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem 4 hetesen volt inkább véres folt a bugyimon mint barna. Amolyan mélyvörös és kb 20 forintos nagyságú. Pont aznap teszteltem szép pozitívakat. Volt már vetélésem, ami barna pöttyel kezdődött. Gondoltam na remek, ebből sem lesz semmi, és elkeseredtem. De most 9 hetes múltam, 6 hetesen már volt szívműködés. De még mindíg félek hogy mi van odabent, azóta nem voltam dokinál. Jövöhéten megyek. Szóval nem biztos hogy bajt jelent, feküdj sokat, és ha nem jelentkezik több, akkor minden rendben, de ha vérzéssé megy át, azonnal doki! Remélem minden rendben lesz!

Gratulálok a babához!

2009. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszike. remélem nem lesz gond a dokim azt mondta vasárnap menjek mert akkor leszek 5 hetes és talán már látt valamit.elsö baba lenne nem szeretném ha elvetélnék.de szerencsére nekem kb 5ft nagyságu barnázás volt a bugyimon.de már nincs meg a wc papiron sem.
2009. márc. 11. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!