Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit nevezünk tulajdonképpen...

Mit nevezünk tulajdonképpen "barnázásnak"?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert ez így elég relatív,hogy valaki "barnázik".Az az igazi barnázás,ha valakinek menzesz előtt napokig barna színű folyása van?Vagy már azt is barnázásnak lehet nevezni,ha a menzesztől függetlenül,a ciklus valamely időpontjában van a bugyin 1-2 picike barna pötty?A folyásszerű,vagy a pecsétet hagyó?Az a barnázás,ami órákig-napokig tart,vagy az is,amelyik csak egyszer egy csepp a bugyin?
2011. máj. 10. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
A barnázás szerintem a mensi előtti barnás folyás. A pötty meg szerintem az, ami sok nőnek peteéréskor vagy beágyazódáskor van! Egyébként szerintem a ciklus többi időpontjában nem normális a pötty sem!
2011. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia,nekem ebben a hónapban pont ez volt!

A peteéréstöl számitott 7dik napon volt 2 napig reggel 1-2 pötty barna maszatom....tegnap pedig pozitiv tesztet csináltam:)

Amugy nekem menses elött is szokott lenni 1-2 napig onna tudom,hogy megjön,de most ez is elmaradt hál istennek(kopp-kopp)!!

2011. máj. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Hát, nekem még sose volt menzeszem, de a bugyimon már volt pici barna pötty. Időnként csík. Ez a barnázás?
2011. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is azért kérdeztem,mert nekem sem szokott olyan barnázás lenni,ami menzesz előtt napokig tart,és folyik,csak középidőben a bugyimon maximum 1-2 kicsi barna cseppecske szokott lenni,és a menzeszem előtt 4-5 nappal is szokott,de szintén csak a bugyimon 1-2 csepp,és nem tart órákig,napokig sem,csak egyszeri alkalmakról van szó.
2011. máj. 10. 11:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak: ha még nem mendtruálsz,akkor hamarosan fogsz..

ha férfi vagy nem kommentálom:P


sztem a barnázás az az ami nem piros vér, hanem sokkal kevesebb és csak maszatol, menzesz utolsó napjához hasonló..csak ilyenkor maszatolásnak hívják (de ronda kifejezés...)

nem tudom igazam van-e, de én ezt hívom annak, amikor nem menstuációkor fordul elő

2011. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért barnázás, mert barna színű. :) Azt jelenti, hogy a vér később ürült ki, mint ahogy levált, mégpedig azért, mert olyan kevés. Peteéréskor, beágyazódáskor is olyan kevés a vér(van akinél nincs is!), hogy később ér le...Ezért van néha mensi előtti napokban is ilyen, de igazából ez nem teljesen normális, hormonvizsgálat javasolt. Legtöbbször az alacsony progreszteronszint miatt van, úgy pedig nem lehet teherbe esni.
2011. máj. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11 : 23 as gratula a teszthez :)
2011. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha mensi elotti barnazasrol van szo, akkor az problemat is okozhat, nogyogyaszhoz kell fordulni.
2011. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!